Přejít na obsah

Roman I.


Návštěvník

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 439
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nechápu jednu věc,proč si šel z vrcholu dolů?IWC,Panerai směrem k Sinn atd.Ňákej restart?škoda těch Panerai,ty byly...

 

Já právě obdivuju, že jsi měl koule prodat Pamy a jít do "downgradu", vyzkoušel jsi si spoustu věcí, udělal si představu o zpracování, kvalitě apod. Myslím, že to člověku dá daleko více, než kdyby si držel doma škaredý Unitas jen proto, že to je Pam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RomanI-s tim menenim remenu to maj u Mühle fakt namakany,ale je to k posrani.Jak rikas,dva sroubovacky proti sobe a sup,kdyz jsem mel Teutonie,byl tohle presne nejvetsi kamen urazu,menil jsem remen asi dvakrat,ruce dodrbany jako malej smrad,pak jsem to vzdal a nechal je na tahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alda-ano,co se tyce zpracovani u Mühle,nemuzu rict pul slova,ja mel prvni generaci Teutonie,tam byl,tusim ,na pruhledu mineral,coz mi malinko vadilo.Nicmene hodinky to byly pekny,obcas se mi zasteskne,jak na lestenky obecne nejsem,tak tyhle byly fakt dobry.Presnost super,krasne zdobenej kalibr...rad bych se k Mühle v budoucnu vratil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Tak jsem si pořídil čínská chrastítka. V budoucnu napíšu nějakou recenzi.  Co je obskurní, mám z nich stejnou radost jako z hodinek 20x dražších. Impulsivní, rychlou, návalovou radost. Ochabne. Ale když jsem viděl pilotní čínské hodinky se safírem za 429 dolců ve velikosti 42 mm, asi tohle nejsou moje poslední čínské kousky

 

post-1551-0-91020100-1396293310_thumb.jpg

 

post-1551-0-71372500-1396293343_thumb.jpg

 

post-1551-0-26145700-1396293353_thumb.jpg

 

post-1551-0-53512700-1396293368_thumb.jpg

 

post-1551-0-27959400-1396293379_thumb.jpg

 

post-1551-0-10224900-1396293421_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Díky moc, Romane!

když se objevili v chronoshopu, začal jsem smejčit v muničáku, aby bylo střelivo. Vedoucí muničáku sice nehýřila radostným rozmarem, ale jen doplnila, že než to dosmejčím, že je beztak někdo koupí. Pojala totiž podezření, že když jí je každej druhej tejden ukazuju už rok kdekoli na webu a asi tak z padesáti procent na otázku:" Na co myslíš?" odpovídám: "Eterna Super KonTiki Heritage 1973", že musej bejt děsně v merku všem tady :-)

 

Já ale poučen z předchozích zkušeností zde na fóru, jsem věděl, že jedinýmu, komu se dají ty kecy typu "jéé ty sou krásný, asi si je koupím" věřit, je Roman I., ale ten blekotal jenom něco o KonTiki, NIKOLI KonTiki Heritage.

Nasrals mě, žes mi ušetřil prachy!

B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...