Přejít na obsah

Sraz Vysočina


Sborez

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 432
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Ty jsi dobrej, v Jihlavě, sraz, teď? :-)))) Tam se to dycky domlouvá aspoň rok, z toho to aspoň 5x nedopadne a poslední sraz byl pár 3 tejdny zpět, takže máme tak do Vánoc 2018 vystaráno ;-).

 

Jinak škoda, rád bych pokecal, snad to vyjde na tý Kačině. Btw Kolín byl taky dobrej.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi dobrej, v Jihlavě, sraz, teď? :-)))) Tam se to dycky domlouvá aspoň rok, z toho to aspoň 5x nedopadne a poslední sraz byl pár 3 tejdny zpět, takže máme tak do Vánoc 2018 vystaráno ;-).

 

Jinak škoda, rád bych pokecal, snad to vyjde na tý Kačině. Btw Kolín byl taky dobrej.

...my se domlouváme tak 2-3h před akcí...ale skoro každých 14 dní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dávám to jen sem pro kluky z Vysočiny, páč na srazu ty parádnice kolegy M72 vzbudily oprávněný zájem. Já si je teď dovolit nemůžu bez toho aniž bych nešetrně zasáhl do svýho harému :)

https://uhrforum.de/omega-speedmaster-125-chronograph-chronometer-jubilaeumsuhr-t312898

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dávám to jen sem pro kluky z Vysočiny, páč na srazu ty parádnice kolegy M72 vzbudily oprávněný zájem. Já si je teď dovolit nemůžu bez toho aniž bych nešetrně zasáhl do svýho harému :)

https://uhrforum.de/omega-speedmaster-125-chronograph-chronometer-jubilaeumsuhr-t312898

No nemit je, tak mam svrbeni :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Přátelé a kamarádi, co takhle další srazík? Co takhle 13.10. v pátek na obvyklém místě? Já vím, třináctého pátek, to zní blbě, ale dřív nemůžu a plánovat akci za dva měsíce je naprd.

 

13.10. 2017

Radniční restaurace Jihlava

 

1. Sborez

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...