Přejít na obsah

Kristianovo


Kristian.nov

Doporučené příspěvky

Ale dyť já vim :D

 

Jestli mezi nima někdy Rolex bude, tak pravděpodobně tyhle...

 

attachicon.gifImg39272-800x600.jpg

 

A to musim ještě přišetřit :D

 

Holy trinity! :) Máš to krásné! A ty Rolexky by tam nádherně pasovaly, to je fakt famózní model - můžeš sem prosím dát ref. č.? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju kluci za pochvaly:-)

 

 

Dlouho už sem nevyndal Precisty, dokonce sem znova uvažoval, že je prodám, moc je poslední dobou nenosím... A tak jsem je pře třemi týdny nafotil, že půjdou do inzerce... Jenže při tom focení to zase tak jiskřilo... 

Asi je dokážou vystrkat jenom originál Longines, až na ně dozraje ten pravej čas...

 

Tak aspoň sem dám dvě fotky ať úplně nezapadnou... 

 

 

post-13836-0-36585700-1389296929_thumb.jpg

post-13836-0-69986900-1389296931_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak,za me tam chybej jedine ty tve fortis,ktere jsi,nevim proc tam nepridal. Rlx me na fotce vubec neschazi. A k tem precistam,zcela otevrene dej vedet,az zase budes uvazovat o prodeji,stradam :-))).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jednou děkuju kluci!!

 

 

Kristiane, prosímTě, ty hodinky vpravo jsou Hojery? Pokud ano, tak z kterého roku? A jinak ty Omegy na kůži vypadají moc pěkně.

 

Sedlin byl rychlejší... tak jen doplním, že tenhle model se vyráběl jen v roce 1985...

 

Tomáši, vážně krásný fotky!

Nechybí Damaska?

 

 

tu: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/63811-heuer-autavia/

 

Díky... Damaska mám hned tady vedle sebe po ruce, teď chvíli odpočívaj, ale jejich čas jistojistě zase přijde:-) Minimálně zítra, pač jdu na pivo a to si jiný hodinky než Damaska vzít netroufnu... kdo ví jak dopadnu  :whistle:

 

Jinak,za me tam chybej jedine ty tve fortis,ktere jsi,nevim proc tam nepridal. Rlx me na fotce vubec neschazi. A k tem precistam,zcela otevrene dej vedet,az zase budes uvazovat o prodeji,stradam :-))).

 

Fortisky sem tam nedal, protože už by to bylo přepláclý:-) Ale tu křivdu jim vynahradim neboj  :cool02:

No a ty Precisty... no... já už je jednou dokonce do inzerce dal... a pak sem asi pěti zájemcům vysvětloval, že je prostě nikomu nedam :D Tak si taky nedělej naděje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...