Přejít na obsah

Kristianovo


Kristian.nov

Doporučené příspěvky

Tak sem přes víkend dal na ruku na chvíli Damaska, Autavie i Moony... Ale od včerejšího večera už sem to nevydržel a musel si vzít zase speedy... Ty hodinky se mi zadřely pod kůži víc než sem čekal... snad to přejde  :cigar:

 

Asi dneska vyndam foťak... Fotky z mobilu musim prznit:-)

 

 

post-13836-0-56931400-1389636536_thumb.jpg

 

 

 

post-13836-0-34995100-1389636493_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úžasná kolekce, jeden zajímavější kousek nez druhy. Ty Autavie jsou boží, vintážní Omegy snové a Moony? Ty prostě musím mít, po shlédnutí tohoto vlákna.

 

Skvělé vlákno, nestárnoucí zajímavé hodinky, pěkné fotky, díky !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja tusil,zes to byl ty,kdo me tu usadil pred cca rokem s ruskejma chronama,jen trochu jsem vahal. Na obrazku chybej nejen sturmanskije,ale hlavne i ty tve poljoty 3133 v chronu :-))). Pak mas kombo skoro komplet. Ale i tak,k tvym fotkam se rad vracim a dostavam se zas do stadia vintage chrono,to zas bude penez,dostat vse zpet :-(((. Ale diky ti za inspiraci,zas bude mit sbirani smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucí díky moc, sem až v rozpacích :blush02:

 

Ty troje 3133 jsou jediný rusácí co jsem si nechal, všechny ostatní sovětský hodinky jsem prodal, nějak mě k nim přepad odpor, ale tuhle trojici jsem prodat nemoh.

Shodou okolností sem si dneska říkal, že bych je měl někdy pořádně vyfotit, takže fotky určitě budou...

 

Tahle je stará a mizerná...

 

post-13836-0-40079600-1389909673_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čumím s otevřenou hubou. :eek:

Že máš jedny hodinky hezčí než druhé jsem věděl, ale že děláš tak nádherné fotky, to ne.

Čím fotíš? Žvíš se focením?

 

Díky za kompliment, ale myslím, že je tady na fóru dost lidí kteří fotí o poznání líp nežli já...:-)

 

Jsem pouhý amatér a přiznám se, že kolikrát "střílím fotky od boku" a pak jsem sám překvapenej:-). Ono taky jak už tu myslím kuncák napsal, fotit krásný hodinky, to jde samo:-)

 

Fotím starou zrcadlovkou od Olympusu E510 s velice slušným objektivem Zuiko SWD 12-60mm. Ten objektiv je parádní a myslim, že má na těch fotkách hlavní podíl... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty taky lovím! :( Jednou jsem je prošvihl na Aukru za cca 4-5 tis...

 

Já si kolikrát dam něco do sledování a když u toho sedim, cena letí vysoko jak kráva... a pak to člověk někdy prošvihne a když pak juknu, za co se prodaly, kopnul bych se do vajec, že sem u toho nebyl... :taz:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...