Přejít na obsah

Kristianovo


Kristian.nov

Doporučené příspěvky

Na Prim je prima se dívat,líběj se mi víc a víc,no a ta kačka bláto tlačká se jim povedla napasírovat do pěknýho pouzdra,krásnej kousek,ještě jsou občas k vidění na E-bay,nevím tedy jsetli přímo s kačkou.A jsou to ty originály z první třídy,nebo přišla nostalgická nutnost doplnit sbírku o původní první kousek hodinek v životě nějakou originální náhradou?Helvetia super,kouzelná hodinová ručička s preparací a lumi.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Prim je prima se dívat,líběj se mi víc a víc,no a ta kačka bláto tlačká se jim povedla napasírovat do pěknýho pouzdra,krásnej kousek,ještě jsou občas k vidění na E-bay,nevím tedy jsetli přímo s kačkou.A jsou to ty originály z první třídy,nebo přišla nostalgická nutnost doplnit sbírku o původní první kousek hodinek v životě nějakou originální náhradou?Helvetia super,kouzelná hodinová ručička s preparací a lumi.

 

Jsou to ony jediné a původní, co jako první tikaly na mé ruce:-) Před lety jsem je po letech našel u našich ve sklepě... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je paráda,dík za odpověď a věř,že sleduji,jak jsem psal minule,  a závidím.Ale také obdivuji pěkný fotky i celé vlákno.V dlouhodobém sledování mám dvě,tvoje a boxerovo-moderátorovo :-)

 

To mě dost lichotí a jsem poctěn :notworthy:  Děkuji za přízeň, budu se snažit ji nezklamat :)

 

Jinak ty Ruhly se občas objevují i na Aukru, jeden čas jsem měl nápad nasbírat jejich celou kolekci, ale ceny za který tam jdou jsou neúměrný tomu, že v nich je hroznej budíček:-)

 

No a Helvetie hodlám dát ještě trochu do pucu, zatím je seservisovanej jenom stroj. Časem snad seženu ručky a taky korunku... tahle podle mě není originál. Problém je, že vůbec nevim jak má originál vypadat, na různých fotkách co jsou na netu, je pokaždý jiná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak moc se v problematice vintage neorientuju (ostatně v čem jo,že  :-)),ale proto jsem na foru,zapálení,informace,zkušenosti...,ta hodinová ručička,co se mi tak líbí,nebude to,za co ji považuji,ale troufnu si tipnout,že je vylomený její střed a celková lumi.Takhle to vypadá interesantně,je také v plánu,nebo se pletu?

 

 

          276749-top_foto1-6bw9u.jpg

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je ulomená její špička a vypadlá lumi je i z minutovky... Původně se mi to líbilo stejně jako tobě, dává jim to větší pocit historie... Pak sem došel k názoru, že kdyby se naskytly originál ručky v lepším stavu, vyměním je.

 

Ale teď když vidím tu tvojí fotku...:-) Vážně ta hodinovka vypadá jak had se dvěma hlavami z nichž jedna vyplazuje jazyk :D  Dobrej postřech... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...