Přejít na obsah

Kristianovo


Kristian.nov

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Tady vypadají, jako modrý :) ... co ten tah, nezkusíš ho přebrousit ? Myslím, že Viktor to tak má ...

Díky tomu lesku se ty odstíny mění...

Hele ze začátku jsem o tom uvažoval, pak proto byl dokonce rozhodnut, abych to vzápětí rezolutně a definitivně zavrh :-)

Ten lesk k nim patří a sluší jim a mě se to začalo hrozně líbit.

Ten tah se podle mě poved, je pohodlnej pomalu jak plecháč a přitom vypadá luxusně a ta spona je pecka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky tomu lesku se ty odstíny mění...

Hele ze začátku jsem o tom uvažoval, pak proto byl dokonce rozhodnut, abych to vzápětí rezolutně a definitivně zavrh :-)

Ten lesk k nim patří a sluší jim a mě se to začalo hrozně líbit.

Ten tah se podle mě poved, je pohodlnej pomalu jak plecháč a přitom vypadá luxusně a ta spona je pecka!

Já je musím někde ozkoušet ... mám nabídku na černý ocelový i modrý v titanu, tak uvidím co mě chytne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...

Tak téměř po roce zlehka oživím vlákno...

 

Přiměly mě k tomu mnou před měsícem nabyté zelenáče Seiko Alpinist sarb017.

 

Bylo, je a určitě ještě bude o nich mnoho napsáno, ale nedá mi to, se nesvěřit i se svými pocity. Ty hodinky pro mě totiž ukázaly, že lze v hodinkách skloubit neslučitelné: eleganci s outdoorem, minulost s moderností, subtilnost s robustností... To všechno ty hodinky v sobě mají. Člověk by řek, že jsou jako když pejsek s kočičkou vařili dort. Elegantní, ale zelený sunbrus, vintážně působící ručky, zlaté indexy a do toho kompasová, ryze účelová luneta se stupni  :eek:. Elegantní, většinou leštěné, útlé pouzdro a k tomu dvě mohutné korunky  :eek:. Velikost 38 mm, 12 mm tenké a WR 200m  :eek:. A tak dále...

 

No a světe div se, ono to funguje! Působí kompaktně a všechno to do sebe zapadá... Navíc to z nich dělá neuvěřitelné univerzály.

 

A sluší jim lecjakej řemen i tah, a to já žeru!

 

post-13836-0-11490900-1552149989_thumb.jpg

post-13836-0-45636600-1552149971_thumb.jpg

post-13836-0-34024500-1552149983_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...