Přejít na obsah

Hodinky ako investicia? Okolo 100tis.


Doporučené příspěvky

Kolegovia,

chcem sa spytat oplati sa kupit hodinky ako investiciu? Omega? Rolex?

Napadlo ma toto ked som si vcera dal pripisat uroky z vkladu za minuly rok a zistil som ze vlastne je jedno ci su peniaze v banke alebo doma v ponozke (ked opomeniem ze v banke je vyssia bezpecnost ze ano :tomato: )

Upraveno uživatelem laurin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Myslím si, že hodinky jsou dobrá investice a i nadále zůstane. Výrobci hodinek nás neúprosně drtí zdražováním a tím roste i cena použitých hodinek. Pokud vybereš správný model u kterého je předpoklad, že i v budoucnu o něj bude zájem a hodinky někde neponičíš, tak jistě neprohloupíš. Jako bonus pak máš radost z krásných hodinek a i daleko víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš, že už to nahoru nepůjde ?

Ono se stačí podívat jak frčela inzerce právě v těch dobách před 25%-50%.

Investice ano, za podmínek jak psal mrakouš, hledat dobrý kaufy a nečekat zhodnocení v řádech desítek procent ročně. Ale lze předpokládat, že u luxusních značek jako by u toho byla inflační doložka (viz. držáky RLX a PAM).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegovia,

chcem sa spytat oplati sa kupit hodinky ako investiciu? Omega? Rolex?

Napadlo ma toto ked som si vcera dal pripisat uroky z vkladu za minuly rok a zistil som ze vlastne je jedno ci su peniaze v banke alebo doma v ponozke (ked opomeniem ze v banke je vyssia bezpecnost ze ano :tomato: )

 Jako investice se to brát dá, ale fakt si musíš dát pozor ve chvíli, kdy víš, že je chceš pak prodat. Stačí málo nepozornosti a je to. Navíc jsem pochopil, že Ti jde o to, aby Tvé peníze neztrácely hodnotu, jako v bance nebo doma, ale musíš počítat s tím, že pokud budeš kupovat hodinky v této ceně, tak je třeba je někam uložit jestli nebydlíš v atomovém krytu :) . Protože zm*di nikdy nespí a na SVK to nebude jiné. Tohle mi zkraje nedošlo, tak jsem to vyřešil bezpečnostní schránkou a mám klid. Horší je, že nemám hodinky pořád po ruce, což mě ale nijak netrápí.

 

No a pak je otázka co koupit. Já osobně bych RLX a PAM doplnil klidně i o Breitling, případně IWC.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...