Přejít na obsah

Seiko Astron


Chumpus

Doporučené příspěvky

Pokud nejsem slepý, tak tu nemáme žádné pravidelmě aktualizované vlákno čistě o modelu Astron GPS.

 

Proč to zakládám... Dnes Seiko ukázalo, že je pro ně Astron opravdu důležitý a potvrdilo, že do toho fakt šlapou. Na tři roky se totiž ambassadorem Astronu stal Novak Djokovic.

Press release http://www.seikowatches.com/press_release/2014/RLS1401-00/index.html

 

 

Sám jsem zvědavý, jak budou pokračovat v evoluci, protože třeba nedávno uvedené SBXA037 už vypadají o dost lépe než prvotní modely.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Astron se u nás normálně prodává, takže ze servisu bych obavy neměl.

 

Já to beru tak, že tohle je stále jen začátek, za pár let ty hodinky budou jiné. To vše za předpokladu, že se jim bude dařit miniaturizace té technologie. Pak bychom se mohli dočkat hodně zajímavých modelů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

people je pilier, zaklad na ktorom sa da stavat.

 

v tenise neviem o ziadnom ambasadorovi, pri atletike som prestal s dalsim hladanim...

 

boa vy by ste fuuurt len servisovali :) aji elektricke hracky :D

 

 

Jasny,v atletice a jinejch sportech jich je nepocitane,zajimal me ten tenis,to slysim fakt prvne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

má je tady někdo z místních? líbí se mi varianta na kovovém tahu a nevím, jak jsou hodinky velké (vejdou se do obleku? :-)).

obávám se, že zatím nikoliv, nebo jsem si alespoň nevšiml vlákna, kde by je někdo prezentoval a recenzoval... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na nějakého Djokoviče sraly muchy, o Seiko Astron je zatím jen článek z 16.3. tady na Chronomagu  :smoke:

 

...a hovádka jsou to pořádná, průměr 47, výška podle typu 16,5-18,1 a hmotnost na řemínku 122g?

Ke kvádru to teda asi moc nebude - vypadá to že japonci vyznávají podobně úchylnou filozofii jako Korejci s mobilama, tj. že jim ta obrovská škatula opticky "dělá menší hlavu" a vypadají tak roztomileji?  :skull:

 

2People: je fakt že spíš než tady by to možná mělo být v quartzkách (tohle fórum holt třídí na složky a ne na tagy), aby notorickým pružinkářům ze solárka vzteky neruplo péro - ale ať koukám jak koukám, žádné abnormální množství zobrazovačů na ciferníku v porovnání s běžnými mechanickými chrony nevidím...  :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a hovádka jsou to pořádná, průměr 47, výška podle typu 16,5-18,1 a hmotnost na řemínku 122g?

Ke kvádru to teda asi moc nebude - vypadá to že japonci vyznávají podobně úchylnou filozofii jako Korejci s mobilama, tj. že jim ta obrovská škatula opticky "dělá menší hlavu" a vypadají tak roztomileji?  :skull:

Ale houby, v tomhle případě to je tak, že menší to prostě nejde. Proto jsem ve svém příspěvku psal o nutné miniaturizaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na nějakého Djokoviče sraly muchy, o Seiko Astron je zatím jen článek z 16.3. tady na Chronomagu  :smoke:

 

ak mi slubis ze to das na transparent a prejdes belehradskym namestim republiky, zaplatim ti tam potom veceru. a ked vezmes peopla, prihodim slamku aj prenho

 

edit: ano su tu minimalne jedny, clen rozpraval po slovensky

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak mi slubis ze to das na transparent a prejdes belehradskym namestim republiky, zaplatim ti tam potom veceru. a ked vezmes peopla, prihodim slamku aj prenho

 

edit: ano su tu minimalne jedny, clen rozpraval po slovensky

můžeš prosím hodit link, nemůžu to dohledat, slovenština samozřejmě nevadí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...