Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

Velikostni tabulku jsem nasel na outdoorandcountry.co.uk Odkaz daval warann jako duveryhodny. Koukam na model Ashby, ma vychazet z Bedale...

 

Edit: na strankach Barbour pisou ze je winter-ready, tak by to melo byt ok. I podle jejich velikostni tabulky by mela sedet. Ted uz jenom jestli je ten shop ok...

 

Malo ze tu zblbnu do hodinek. Jeste se pridaji boty, bundy, jeansy...

 

Odesláno z mého Z10 pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mlada by v tom v zime zmrzla. Moorland je heavy weight a je mi v tom teplo, ale ja jsem desne horkokrevny. V minulem zivote jsem byl ledni medved. Jde ale dokoupit chlupata podsivka. Nicmene idealni obdobi na heavy Barbour je tak listopad, unor, brezen. Lehci Beaufort je na cely rok. Sel bych asi radsi do nej a na volno a v zime kosili a svetr pod nej. V Moorlandu je mi v lete horko az tak do rijna, ale jak rikam, me zima byva obecne jen velmi vyjimecne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nickolas.... to máš pravdu, tohle je moc nebezpečný forum. Člověk sem příjde z dotazem, jak si vyměnit baterku v hodinkách a odejde v nový bundě, hodinkách, botech, autu....... začne pít whisky, kouřit doutníky.... no prostě svět naruby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, tak som dneská tie Barboury pekne skúšal?a:

 

Beaufort sa mi páči sakra najviac, pre tú zadnú kapsu na "timesy" :-) ale i pre zlátené (zrejme) zipsy a pracky, no má jedno mínus - je kratšia. Rukávy i celková dlžka, a vlastne i širišia :-(?budem asi musieť pribrať. Fck.

 

Bedale mi sedí parádne, no tie detaily mi chýbajú, kua kua. 

 

Neviete náhodou, či existujú i nejaké extra dlhé modely Beaufortu? Ak nie, tak uvidíme. Možno obetujem detaily pre Bedale, alebo pozriem na tie dlhšie (Moorland alebo Northumbria).

 

Každopádne, ďakujem všetkým za rozširovanie mojich "gentlemanských" obzorov?v Barbouroch i celkovo. Diky, chalani.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, tak som dneská tie Barboury pekne skúšal?a:

 

Beaufort sa mi páči sakra najviac, pre tú zadnú kapsu na "timesy" :-) ale i pre zlátené (zrejme) zipsy a pracky, no má jedno mínus - je kratšia. Rukávy i celková dlžka, a vlastne i širišia :-(?budem asi musieť pribrať. Fck.

 

Bedale mi sedí parádne, no tie detaily mi chýbajú, kua kua. 

 

Neviete náhodou, či existujú i nejaké extra dlhé modely Beaufortu? Ak nie, tak uvidíme. Možno obetujem detaily pre Bedale, alebo pozriem na tie dlhšie (Moorland alebo Northumbria).

 

Každopádne, ďakujem všetkým za rozširovanie mojich "gentlemanských" obzorov?v Barbouroch i celkovo. Diky, chalani.

 

F.

 

Mám Beaufort v černé verzi... s těma zlatejma zipama atd. i s tou zadní kapsou naTimesy :)  Je dlouhej dost, v pohodě pod něj dáš sako. No a má odnímatelnou vnitřní chlupatou vložku, takže se dá nosit celoročně (kromě léta teda :) ). A rukávy krátké nemá, to se ti zdá. A na tlusťochy to taky není (bo já nejsem žádnej tlusťoch!).

 

Tak směle do ní !

 

JJ, je to peklo poznávat nové, klasické a kvalitní věci... láska je krásná věc. Ale jak to leze do peněz, je lépe býti člověku nevědomým :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Beaufort v černé verzi... s těma zlatejma zipama atd. i s tou zadní kapsou naTimesy :)  Je dlouhej dost, v pohodě pod něj dáš sako. No a má odnímatelnou vnitřní chlupatou vložku, takže se dá nosit celoročně (kromě léta teda :) ). A rukávy krátké nemá, to se ti zdá. A na tlusťochy to taky není (bo já nejsem žádnej tlusťoch!).

 

Tak směle do ní !

 

JJ, je to peklo poznávat nové, klasické a kvalitní věci... láska je krásná věc. Ale jak to leze do peněz, je lépe býti člověku nevědomým :D

 

No, nezdá :-(?ale to je asi tým, že som proste iba dlhý, vysoký a moc štíhly. Rukávy sú mi na Beauforte objektívne krátke. Povedal mi o týpek v shope. Na dlžku mi inak sedel, sako by sa v pohode pod ňu schovalo.

Tá vložka je super, v pohode by som s ňou "dal" zimu, podobne ako s vložkou v M-65 teraz :-)

 

Zachráni ma iba model, ktorý by mal predĺžené rukávy. No chlapík v shope sa nevedel vyjadriť, či robia i také verzie Beaufortu.

 

Láska je veru?láska :-)

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nezdá :-(?ale to je asi tým, že som proste iba dlhý, vysoký a moc štíhly. Rukávy sú mi na Beauforte objektívne krátke. Povedal mi o týpek v shope. Na dlžku mi inak sedel, sako by sa v pohode pod ňu schovalo.

Tá vložka je super, v pohode by som s ňou "dal" zimu, podobne ako s vložkou v M-65 teraz :-)

 

Zachráni ma iba model, ktorý by mal predĺžené rukávy. No chlapík v shope sa nevedel vyjadriť, či robia i také verzie Beaufortu.

 

Láska je veru?láska :-)

 

F.

 

Tak já jsem taky dost dlouhý a štíhlý... Ale opravdu rukávy krátké nemám. Já ji teda kupoval ve Wien někdy v roce 1997, a výběr tam měli masakrózní :). Nevím, kde jsi ji zkoušel ty, je třeba možné, že mají více verzí střihů (jako košile : pro IT se šijí právě s delšími rukávy, páč taliáni mají dlouhé ruce a kratší trup apod. Já třeba právě  Italské střihy můžu bez problémů,například ... Ale průměrný Čech má zase v Itálii problém s dlouhými rukávy. Tož tak). Zkus kouknout na webovky barbouru, jestli tam nenajdeš nějaké tabulky... 

Upraveno uživatelem M10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem taky dost dlouhý a štíhlý... Ale opravdu rukávy krátké nemám. Já ji teda kupoval ve Wien někdy v roce 1997, a výběr tam měli masakrózní :). Nevím, kde jsi ji zkoušel ty, je třeba možné, že mají více verzí střihů (jako košile : pro IT se šijí právě s delšími rukávy, páč taliáni mají dlouhé ruce a kratší trup apod. Já třeba právě  Italské střihy můžu bez problémů,například ... Ale průměrný Čech má zase v Itálii problém s dlouhými rukávy. Tož tak). Zkus kouknout na webovky barbouru, jestli tam nenajdeš nějaké tabulky... 

 

"Doma", v Reykjaviku: KORMAKUR & SKJOLDUR http://cargocollective.com/kormakurskjoldur/ABOUT ?asi jediný obchod svojho druhu na ostrove :-)

no som zaň vďačný.

 

Niečo ako "IT" verzia by sa mi veru hodila, mám dlhé ruky. 

 

Skúsim prehľadať Barbour web. Díky za usmernenie :-)

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu jsem ještě pátral a nakonec usoudil, že nejlepší bude se zeptat u přímo zdroje. Takže web, na který jsem se ptal v úvodu mi neposvětili, naopak tento: http://www.outdoorandcountry.co.uk/ ano. Vyrozuměl jsem, že firma jako tato dává slevy 20, výjimečně 30%, takže bundy za polovic a pod. jsou nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu jsem ještě pátral a nakonec usoudil, že nejlepší bude se zeptat u přímo zdroje. Takže web, na který jsem se ptal v úvodu mi neposvětili, naopak tento: http://www.outdoorandcountry.co.uk/ ano. Vyrozuměl jsem, že firma jako tato dává slevy 20, výjimečně 30%, takže bundy za polovic a pod. jsou nesmysl.

pokud se zaregistruješ davaj i vetsi slevy - tusim 2x. za rok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ve VanGraafu konečně vyzkoušel to, co tam mají (spíš kvůli velikostem, modely, co tam mají,mě zrovna neberou) a jsme poněkud rozpačitej. Některý kusy mi byly v M, což odpovídá, některý však ve velikosti S, což je celkem rarita a hlavně - a bohužel - i to co mi celkem bylo z hlediska velikosti, mi většiou nesedělo. Takže nadálku, bez vyzkoušení konkrétního modelu to bohužel nedám. Smůla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

warann, jak je na tom Van Graff s cenama? Já se tam dostanu v úterý. Vidím to na Bedale / Classic Bedale...

Na ofiko stránkách je dobrý návod jak se změřit...na outdoorandcoutry taky.

Našel jsem ještě zajímavý shop http://www.countryattire.com/shop-by-brand/barbour-clothing.html?gender_code=348

kde píšou nad 100 liber pošta zdarma!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ve VanGraafu konečně vyzkoušel to, co tam mají (spíš kvůli velikostem, modely, co tam mají,mě zrovna neberou) a jsme poněkud rozpačitej. Některý kusy mi byly v M, což odpovídá, některý však ve velikosti S, což je celkem rarita a hlavně - a bohužel - i to co mi celkem bylo z hlediska velikosti, mi většiou nesedělo. Takže nadálku, bez vyzkoušení konkrétního modelu to bohužel nedám. Smůla.

 

Ano, to bych doporučoval také... oni totiž ty bundy šijí ve třech mutacích : relax, fit, a general... Relax je úzký v ramenou, ale jinak je to volné až hanba. Fit je tak nějak na tělo (ale to je spíš přání, než skutečnost, respektive neočekávejte bundu na tělo) no a taková ta obvyklá míra střihu je to, co mají obchodníci nejčastěji. A do té se musíte trefit svojí postavou, jinak v tom vypadáte jak cvoci :). Takže doporučuji do Německa, nebo do Rakouska, a tam zkoušet a zkoušet až  vám padne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v tom shopu countryattire.com, kdyz otevres konkretni model, tak je tam navod jak vybrat velikost. Zmeris vlastni bundu, zadas vsechny miry a vyhodi to tabulku s velikostma modelu z shopu, vcetne srovnavaciho obrazku tve bundy a zvolene velikosti. Udelas si slusny obrazek... Samozrejme nejlepsi je vyzkouset v obchode, ale tohle je nejlepsi co jsem kdy na e-shopech videl. Zena uz si klepe na celo, jak tu od rana pobiham s metrem :D

 

Odesláno z mého Z10 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v tom shopu countryattire.com, kdyz otevres konkretni model, tak je tam navod jak vybrat velikost. Zmeris vlastni bundu, zadas vsechny miry a vyhodi to tabulku s velikostma modelu z shopu, vcetne srovnavaciho obrazku tve bundy a zvolene velikosti. Udelas si slusny obrazek... Samozrejme nejlepsi je vyzkouset v obchode, ale tohle je nejlepsi co jsem kdy na e-shopech videl. Zena uz si klepe na celo, jak tu od rana pobiham s metrem :D

 

Odesláno z mého Z10 pomocí Tapatalk

 

:D....jj, žena z tebe musí mít radost :)

 

Ale kdo tuhle bundu ještě neměl na sobě nebo neviděl "naživo", tak musím upozornit, že je velice specifická co se materiálu týče... Nevím o ničem podobném, k čemu by se to dalo přirovnat, takže si moc obrázek neuděláte. Je ale prostě tuhá až plechová...nevím, jak to líp napsat. nemá to nic společného s normálními bundami, není to ani jako nepoddajná tuhá vepřovice... Je to voskované plátno, tuhé jak prase a divně se to chová, když to máte na sobě... Je to o zvyku a hodně pomáhá, když si člověk řekne : no co, když to nosí královna (Alžběta), tak to nemůže být nahovno , no ne?  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak i když nerad, sděluji vám, že se pravděpodobně stalo to, co jste mnozí předpovídaly.

Právě jsem koukal na svůj účet a platba za bundu odchází na nějaký čínský účet. Takže mi příjde, že to je jasné ((

No jediné co ted mohu dělat, že jsem napsal obchodníkovi o stornování obchodu a vrácení peněz. Ale velkou šanci tomu nedávám. No pro příště nebudu tak zbrklý. Holt mě ta budna v celkovém součtu příjde o trošku víc no ))

Nikdy se mi nic takového nestalo a to nakupuji na internetu celkem dost. No jsem debil a plyne z toho pouční dvakrát měř a jednou řež.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...