Přejít na obsah

Seiko Monster vs Orient Mako


Sherwood

Doporučené příspěvky

Mám aj Seiko Monster, aj podobné Luminoxy, ako píšeš. Spoločné majú dve veci: lunetou sa dá otáčať a ukazujú čas. Otrasy Luminoxom vadiť určite nebudú, aj keď je potrebné definovať, aké otrasy máš na mysli. Ja ich mám ako dovolenkové hodinky, nemusím na ne dávať pozor. More, prach, džungľa, nič im doteraz neublížilo. Ľahučké, čas odčítateľný za každých podmienok (ak nenosíš zváračskú kuklu). Pod plastovým remienkom sa potí ruka, tak ich nosím voľnejšie. Dosť sa špinia zospodu, ale to je dané skôr podmienkami, v ktorých sa pohybujem, asi by sa špinili aj iné.

 

Neviem, za akú cenu tie Luminoxy môžeš kúpiť, keď sa ti zdajú lacnejšie ako monštrá. Ja som ich (Luminoxy) kúpil nové za cca 100 EUR, viac by som za ne nedal, "bežná" cena je z ríše snívajte s nami a neviem, čím je podložená. Ak ťa zaujíma niečo iné, pýtaj sa.

 

No tak ten konretny model co som myslel bol za 180 eur. Musim priznat, ze je to dost drahy kus plastu. Ale preco nie na dovolenku Monstery? Ved ani nane netreba davat prilis velky pozor, alebo? Co sa tyka otrasov, mal som na mysli hlavne nejaky beh (povedzme na bus) a podobne. Inak ako je na tom 7S26 a otrasy? Pokial sa nemylim, tak Seiko do Monsterov montuje nejaky Diashock system, ktory by mal stlmit narazy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ten konretny model co som myslel bol za 180 eur. Musim priznat, ze je to dost drahy kus plastu. Ale preco nie na dovolenku Monstery? Ved ani nane netreba davat prilis velky pozor, alebo? Co sa tyka otrasov, mal som na mysli hlavne nejaky beh (povedzme na bus) a podobne. Inak ako je na tom 7S26 a otrasy? Pokial sa nemylim, tak Seiko do Monsterov montuje nejaky Diashock system, ktory by mal stlmit narazy.

 

Prečo nie? Hmm, dobrá otázka. Každé hodinky u mňa majú svoju príležitosť. Okrem toho monštrá mám v modrej limitke, tak zase úplne ich drať nechcem. A chodím do oblastí, kde už aj tak dosť pozornosti vzbudzujem výškou, tak sa snažím nevzbudzovať ju ešte aj oblečením a hodinkami :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prečo nie? Hmm, dobrá otázka. Každé hodinky u mňa majú svoju príležitosť. Okrem toho monštrá mám v modrej limitke, tak zase úplne ich drať nechcem. A chodím do oblastí, kde už aj tak dosť pozornosti vzbudzujem výškou, tak sa snažím nevzbudzovať ju ešte aj oblečením a hodinkami :)

V tom pripade chapem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ahojte

Mam jednu otazku na majitelov Seiko Monster...na mojej rucke 17,5 cm budu vyzerat a nosit sa v poho alebo radsej tie 007

dakujem za rady

Ahoj, mám stejně velkou ruku jako Ty, Monstra jsem měl a velikostně úplně v pohodě. Jsou tu kluci s průměrem tlapky ještě o cm menším, tam už je to na hranici, ale taky bez problémů. 007 jsem neměl, ale dle ohlasů soudím, že díky tvaru pouzdra jsou to velice pohodlné hodinky, o něco menší než Monstra a pro začátek by se asi nosily trochu lépe. Ale nechám prostor těm, kteří měly oboje a mohou srovnávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Monstra jsou parádní, já jako úplná studentská socka sem si odepřel pár piv a musely být na mojí ruce. Opravdu parádní hodinky, mám ruku taky cca 17,5 a ideální velikost. Přesnost, lumi a cena je suprová, o vzhledu ani nemluvě.  Šel bych do nich znovu...

 

A ake mas? Oranzove ci cierne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prečo nie? Hmm, dobrá otázka. Každé hodinky u mňa majú svoju príležitosť. Okrem toho monštrá mám v modrej limitke, tak zase úplne ich drať nechcem. A chodím do oblastí, kde už aj tak dosť pozornosti vzbudzujem výškou, tak sa snažím nevzbudzovať ju ešte aj oblečením a hodinkami :)

haha....pozname, mam dvadesat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepsi je fajn. Aj mna beru....vid moj avatar

No tak to hej :)

 

Ta luneta je fajn, taka netradicna. Skoda len, ze tie rucicky su take trochu onicom, hlavne hodinova ma trosku irituje pri pohlade na obrazky :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbytečné řešit. Technicky jsou na výši nejvíc Monstra, pak SKX a nakonec Mako. Ovšem hodinky nejsou jen o fíčurách a technických vlastnostech, ale o kráse a je potřeba vyzkoušet vše. Je to takový slabikář fandy potápek, kdo neměl, jako by nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...