Přejít na obsah

Které Submariner?


moco

Doporučené příspěvky

Návštěvník dlubix

To máš pravdu, tady řešíme, jaký si máš koupit rolexky jako investici, až na ně budeš mít. 

Tak pak nahoď nějaký pěkný fotky, až to zrealizuješ. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já jsem měl plecháče jako svoje první rolády a do týdne jsem se jich zbavil, byly to moje první hodinky za těžký prachy a prostě ten lehkej plechovej tah a škaredá spona mi s tou cenovkou dohromady nešly... :) Větší nesmysl už je v té ceně jen Grand Seiko... :D

 

vidis, a ja zase s keramikama vydrzel celych 14 dni. a pak se jich zbavil a koupil si stary chrastici 5513tky :)

 

 

5513 má místo safíru hesalit,ne? Nebo nějaký jiný "plast"

 

mel byt to byt hesalit. hlavni je, ze to jde doma lestit jakoukoliv pastou na plast ;)

 

 

Zeptám se jako lajk....v čem jsou plecháče tak odlišné od keramiky? .....jen tím, že jsou to "ty starý dobrý plecháče"? V tomhle zaostávám, čtu tenhle názor tady často.

 

plechovy suby vazi o dost mene a pokud mas pouzdro s dirama (a k tomu odpovidajici duty tah), krasne to chrasti na ruce. spousta lidi to odsuzuje ('za takovy prachy a jeste to chrasti'), ale me osobne se to libi. a stary rolady muzes koupit krasne obouchane a neresis ty sramy, co za svuj zivot utrpely.

 

novy keramicky suby jsou na muj vkus az moc 'technicky'. pouzdro ma sirsi nozky, takze vytvari dojem skoro ctvercoveho tvaru. tah je kvalitnejsi, nevytaha se a ma sponu s regulaci.

 

zajdi si do karolina nebo k bechynemu a vyzkousej si nove suby. a tady na foru se domluv s nekym, kdo ti pujci pri kafi chrastitka, at muzes porovnat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

zdar odbornici, mam v hlave podobny dilema jako je uvodni prispevek ve foru. Smeruju k Submarines, koukal jsem na ty, co tu nabizi Street Glide, ten ma zajimavou cenu, ale designove se mi spis libi modre... https://www.chrono24.com/en/rolex/submariner--id2454777.htm

Jaky je Vas nazor?? Bohuzel jsem jeste zadne nemel na ruce :-(  A jako laik nemam prehled o detailech jednotlivych kusu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim, co mam nastudováno z fotek tak mi v hlave zustaly Sub no date a LV...kdyz odbocim tak jeste jako treti DateJust. Ale rozhodne az vyzkouseni nazivo.

 

LV bych chtel urcite v keramice

U sub no date bych váhal nad plechem (zacinam do tech plechovek videt a maji sve kouzlo i na fotkach)

..a DJ jsou moc pekne lestenky ktere se neokoukaji

.

.

.

a nejlepe mit vsechny :-):-)

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc sanci si nedavam, ale zkusim to:  Byl by tu hodný znalec Rolex, co by hloupého vesničana do tajů Rolex zasvětil, pár kousků předvedl, do obchodu Rolex zašel a pomohl s výběrem? Kafe a bábovku zaplatím :-))

Ideální je středa kolem 14 hodiny ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...