Přejít na obsah

Hranaté hodinky


Návštěvník Bedjasson

  

141 hlasů

  1. 1. Máte hranaté hodinky?

    • Ano
      58
    • Ne
      17
    • Nemám, ale chtěl bych si je pořídit
      42
    • Nemám a nechci
      24

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 93
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nikdy jsem žádné hranáče nevlastnil, ale Monaca mě čím dál více lákají....a je stejně zajímavý jak pojem hranaté hodinky všichni vnímáme jinak- pro mě jsou to pouze ty, které mají čtvercový nebo obdelníkový ciferník, nikdy bych do této kategorie třeba nezařadil zde zmíněné AP Roayl Oak, to že mají pár ostřejších hran z nich ještě nedělá hranaté hodinky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Zde budu pravděpodobně většinou označen za něco jako hodinkového vyvrhele a neznaboha, nicméně já hrany zbožňuju. A naopak mám povětšinou problém s klasickými kulatými tvary. I když je fakt, že během posledních pár týdnů, kdy jsem se začal seznamovat s tímto fórem, které mi podstatně rozšířilo obzory, narážím občas také na kulaté tvary, které se mi celkem líbí. V současnosti vlastním jedny "hrany" od nehodinkové - a zdejšího fóra nehodné - firmy Diesel (a nestydím se za to - nějak se prostě začínat musí), ovšem aktuálně se rozhlížím po automatech a mezi těmi mne prozatím asi nejvíc zaujaly Steinhart Aviation Automatik z chonoshopu. Což je, co jsem tak pochopil, levnější varianta hranatých Bell & Ross pro méně majetné.

Upraveno uživatelem LukeD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...