Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

musím si koupit sluchátka, protože je s tou muzikou už doma trochu rozčiluju

 

mám dva favority

 

https://www.denon.cz/cz/product/portableaudio/noisecancellingheadphone/ahgc20

https://en-de.sennheiser.com/momentum-m2

 

tak který ?

Ani jedny

Pochopím touhu po bezdrátovém řešení do posilovny, ale na doma je to zbytečné kurvítko. Bluetooth nikdy nezahraje tak jako drátový přenos plného signálu. Za málo peněz HODNĚ muziky zde

https://www.audigo.cz/Sluchatka/Profesionalni/Audio-Technica-ATH-M50x

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri koukej a uč se ;-)

Dotaz - doporučení - nákup - spokojenost..

:-) Už se to blíží, konec mise, budete koukat co dovezu, jen doufám že jsem Vás dobře pochopil :-) :-) Já si to musím naposlouchat, pochop, přes to vlak nejede, každý máme jiné uši a styl. Sluchátka beru každopádně sebou, ony některé ty zesilovače to mají opravdu kvalitnější ty výstupy, např. MARANTZ HD-AMP1 hraje velmi dobře do sluchátek, co kde píšou. Stále se chci vyhnout předzesilovači, uvidíme. YPO, tohle je asi výborná volba, až je trochu protáhneš, dej vědět jak moc tě baví oproti tvému Sennheizeru, měl jsem ten samý model, tak mě zajímá srovnání :-) Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dej vědět jak moc tě baví oproti tvému Sennheizeru, měl jsem ten samý model, tak mě zajímá srovnání :-)

afri já nemám referenční uši, každopádně když srovnám

 

Marshall (BT přenos - telefon a pc)

Sennheiser BT přenos (telefon)

a Audiotechniku (kabel), kterou jsem zatím strčil jenom do PC, tak Audiotechnika jasně vede - potvrdil mi to i syn jedna, kterej si hned začal vokusovat nehty  :lol:

 

ty sluchátka nejsou moc krásný, ale ani hnusný, prostě kdybych je viděl viset v prodejně, tak do nich ani nekopnu, ale tady se potvrzuje, že na vzhledu nezáleží ..... aneb hezký holky jsou pro muže bez fantazie  :D

 

*edit - u audiotechniky taky přemejšlej .... neb dodávají tři kabely, které dávají smysl

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to už máme asi dvacet let (máme k tomu vztah) ..... máma na tom tuneru vaří knedlíky

Neuvěřitelný. Fakt na něm něco je. Já to samý přestal používat asi před dvěma lety po patnáctiletý službě. K padesátkám gratuluju, asi nejlepší ouvrýr deal.

 

Když už sem zase něco píšu: Můžete někdo doporučit přehrávač/set-up, se kterým vám uspokojivě hrály Shure SE530? Nedávno jsem je vyhrabal v šuplíku. Rukama mi prošlo leccos, zpravidla jsem ale pochopil, o co těm sluchátkům jde (a pak se mi to buď líbilo nebo nelíbilo), jen u SE530 ne.

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chceš koupit tuten Marantz, tak ti musím s politováním sdělit, že jsi nás nedobře pochopil...

Nechci, se mi nelíbí ani nevyhovuje, ale poslechnu si ho.....jeden z pěti.

 

Ypouši, mě se tedy vizuálně líbí ty sluchátka a to dost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musím teda říct po cca 2,5 hodinách na palici x apple music z pc, že si ty sluchátka poradí se vším ..... fakt paráda .... občas si je teda musím na lebce poladit, aby si kus ucha odpočinul, ale celkový dojem z poslechu je 10/10 ....lebkový komfort 9/10

 

takže tohle nebyly vyhozený peníze 

 

teď se přesunu do vlákna postele a přikreju se až ke krku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...