Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

To já nikdy nezvládnu :-) Ale jo, zkusím se na to poptat a něco vygůglit....

přeci nebudeš poslouchat mp3 jak nějakej divoch 

 

aky program pouzivas na rip do .flac?

já jsem použil EZ CD audio converter ...... Duke mi radil JetAudio, který sem vyzkoušel a funguje taky, nicméne EZ mi přišel uživatelsky příjemnější

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsem xrecode 2, jde to lehce jak po másle, akorát nevím jestli to dělám dobře :-) Našel jsem CD v knihovně, nastavil FLAC, předělal a tu složku zase dal do knihovny. Ve vlastnostech nikde není vidět že je to FLAC, ale tváří se to jinak :-) Tak teď to vezmu a přesunu do Pionýra? (který nepřišel, protože...no nic, řidič říkal že zítra)

post-364-0-11058800-1553541603_thumb.jpg

post-364-0-28572700-1553541613_thumb.jpg

post-364-0-00788500-1553541625_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozklikni si složku oympia disc 1 ....... najeď si myší na jakoukoli skladbu - dej pravou myší vlastnosti a musí to bejt flac ..... pokud není tak to děláš blbě

 

*hlavně teda nevím jestli má smysl dělat z těch tvejch souborů na disku flacy - to ti poradí někdo zdatnější ..... já to všechno ripoval z cédéček pěkně po jednom

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsem xrecode 2, jde to lehce jak po másle, akorát nevím jestli to dělám dobře :-) Našel jsem CD v knihovně, nastavil FLAC, předělal a tu složku zase dal do knihovny. Ve vlastnostech nikde není vidět že je to FLAC, ale tváří se to jinak :-) Tak teď to vezmu a přesunu do Pionýra? (který nepřišel, protože...no nic, řidič říkal že zítra)

Teda nejsem asi zrovna ten zdatnější co měl YPO na mysli, ale podle tý první fotky mi přijde, že děláš z MP3 FLAC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli děláš z mp3 fláky, tak to je trošku ztráta času ne? Myslím, že bys mohl v klidu poslouchat přímo ty mp3. Pokud jsou dělaný z CD, tak se to bude dát poslouchat i tak. Moc to prožíváš. To si raději kup něco na HDtracks v opravdu HiRes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli děláš z mp3 fláky, tak to je trošku ztráta času ne? Myslím, že bys mohl v klidu poslouchat přímo ty mp3. Pokud jsou dělaný z CD, tak se to bude dát poslouchat i tak. Moc to prožíváš. To si raději kup něco na HDtracks v opravdu HiRes.

Ne, ne, zkusil jsem jedno jak to funguje, s těmi FLAC nemám vůbec žádnou zkušenost a prý to bude v tom osobním přehrávači lepší než MP3. Samozřejmě nemám problém to dělat přímo z cédéček, jen že je mám zároveň v knihovně a měl bych to jednodušší, děkuji za upozornění. Duke650 mě zradil, to si budu tak den, možná i dva pamatovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš na externím disku mp3 nebo wma soubory, tak nemá žádný smysl převádět je na FLAC - bez srandy.

Pokud máš CD s origo hudbou (ne CD s pálenými mp3), tak je na něm záznam formátu WAV s datovým tokem typicky cca 1400 kbps.

Převodem do FLAC se dostaneš na cca poloviční datový tok/velikost souborů, a zároveň neztratíš žádná data

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...