Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

 

 

Když mi řeknete a´t si koupim jiné o 20 ud dražší, tak si rád nechám poradit. Několikrát jsem tady od vás audiofilů o sluchátka příšel díky své pomalé reakci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele plácni se přes kapsu a kup si něco kolem 100usd. Tyto jsou hodně dobře hodnocený:

https://forum.avmania.zive.cz/viewtopic.php?style=2&f=1872&t=1298645

Případně něco jako Oriveti Basic ( spíš basovější podání ), iBasso IT01 ( zvuk do V ).

KZ toho chrlí na trh strašně moc, ale nic z toho není vysloveně na seriozní poslech.

Jestli však chceš trvalejší řešení, tak se koukej po špuntech kolem bůra. Tam se už dá hodně dobře vybrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil bych najít šikulu, kterej se to pokusí rozebrat a spravit. Já si jednou vylomil zdířku u AK70 a v servisu mi to za talíř dali do pořádku. Zkus oslovit lidi z Audiga, mohli by o někom vědět. Případně dej žádost o pomoc na avmanii. Pár montérů tam je. Posílat to do Číny je volovina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele plácni se přes kapsu a kup si něco kolem 100usd. Tyto jsou hodně dobře hodnocený:

https://forum.avmania.zive.cz/viewtopic.php?style=2&f=1872&t=1298645

Případně něco jako Oriveti Basic ( spíš basovější podání ), iBasso IT01 ( zvuk do V ).

KZ toho chrlí na trh strašně moc, ale nic z toho není vysloveně na seriozní poslech.

Jestli však chceš trvalejší řešení, tak se koukej po špuntech kolem bůra. Tam se už dá hodně dobře vybrat.

ad KZ - s tím bych Longu asi souhlasil. Mám od nich https://m.avmania.zive.cz/kz-zs6-vyborne-levne-ctyrmenicove-hybridni-spunty-pro-kazdeho-test. Fajn, že jsou hybridní - mám BT, USB-C i 3,5mm. Vešel jsem se do 1.200 komplet. A k mobilu, když jdu ven, bych těžko koupil líp, na lítačku super. Ale! Pokud bych byl typ, který si chce v klidu sednout, vychutnat detaily, a užít si maximální možnou kvalitu, tak volím úplně jinak.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Long:

A co třeba tyhle:

 

https://www.head-fi.org/showcase/tinaudio-t2.22715/reviews

 

Po zkušenostech s FH5 a DMG jsem byl překvapenej jak pěkně to za ty peníze hraje...

Ale nejspíš je to i o preferencích a zdroji.

A v první řadě především o uchu a "poznání" posluchače

 

BTW nabízím v Praze k vyzkoušení. Krom FH5, DMG i Eisenear T2, 1MoreTriple, IE8....

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jen ve vztahu ke shora popsanýmu problému s poškozeným jackem hlásím, že Mrazíkova rada se vyplatila. Na Audigu mi poradili pána z Brna, kterej se toho ochotně ujal. Pár hodin po převzetí balíčku už mi volal, že to půjde s tím, že se mu tam po otevření ještě nezdály nějaký spoje, tak je přepájel. Cena i s poštovným 870Kč, dnes mám přehrávač zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahoj, nemám moc přehled co všechno je na trhu. Chtěl bych sportovní bluetooth sluchátka - špunty, v hladině +/- 4-6tis. Doteď jsem měl bose soundsport, se zvukem jsem spokojený ale po roce a půl se úplně rozpadly. slezá z nich guma.. Málo vydrží. Zatím u mě vedou power beats pro. Díky za další tipy a inspiraci ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem za rady, jdu tedy něco koupit!

Mě teď KZ ZST dorazily , jak s kabelem tak jsem doobjednal BT adapter a celá sranda vyšla na necelou pětistovku. A rozhodně za tyhle peníze v čechách nic nekoupíš. A rozhodně hrají líp než moje in earový špunty od shure za 2,5k 

 

Ještě chci vyzkoušet ty pětipásma :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě teď KZ ZST dorazily , jak s kabelem tak jsem doobjednal BT adapter a celá sranda vyšla na necelou pětistovku. A rozhodně za tyhle peníze v čechách nic nekoupíš. A rozhodně hrají líp než moje in earový špunty od shure za 2,5k 

 

Ještě chci vyzkoušet ty pětipásma :-) 

Už je mám. Jsem z nich popravdě velice pozitivně rozčarovaný. Chtěl bych je ještě koupit mladému a musím pohledat jestli dělají krom jacku a bluetoothu jetě vstup na Iphone.

 

Ten zvuk , když to používám na Jablku a Spotify a stahuji ve vysoké kvalitě je fakt mazec !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, koukal jsem na ně a byl to velký favorit :-) Bohužel jsem se ke koupi stále nedokopal, protože mám milión jiných starostí, ale o zimních dlouhých večerech už to také rozseknu. Dej časem vědět tvé dojmy, jak moc jsi spokojený :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď právě nemám do čeho píchnout, už jedenáctý den se válím, čumím do zdi, vymýšlím kraviny a pak to takhle dopadá...

Chápu, všechno špatné vždy aspoň pro něco dobré, já když byl doma s urvanou patou, tak jsem přečetl desítky knih, shlédnul desítky filmů a zařídíl si věci které bych při plném zdraví nestihl za deset let :-) Drž se....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi si je nechám.

Mínusy

- ten kabel se frantíkům hrubě nepovedl. Tuhý, tvrdý, celkem významně mikrofonní. Upgrade nutný...

- nejsou úplně neutrální, basy potřebují posílit

- všude je popisují jako něco pro mobilní použití. Zapomeňte na krmení z mobilu. QP1R má co dělat, aby je slušně vybudil (gain H). Ke stolu jsem se ještě nedostal, ale stolní JDS Atom má síly na rozdávání, takže to bude cajk

 

Plusy

- detailní jaxviňa. Pro někoho to bude šok, já jsem naštěstí zvyklý z inearů, že v některých nahrávkách se toho děje sakramentsky mnoho a ne všechno bys chtěl/měl slyšet

- pohodlné, na hlavě o nich nevím

- nevadí jim brýle

- výměnné mušle

- nejsou ukřičené a ani sykavky nedělají neplechu

- mám rád hutnější zvuk (Oppo PM-3) a naštěstí dobře reagují na úpravu EQ křivky v DAPu. Ve Foobaru to bude ještě lepší, EQ tam má víc pásem

- od pohledu i na omak bytelná konstrukce. Snad vydrží víc než Oppo, tam se brzo oloupala koženka z mušlí (a ty mušle tam nejsou triviálně výměnné) i z hlavového mostu. Tady jsou mušle semišové, snadno výměnné, spodní strana hlavového mostu perforovaný semiš, vrchní strana černá snad kůže

post-166-0-48464500-1567160396_thumb.jpeg

post-166-0-29840400-1567160405_thumb.jpeg

post-166-0-34438900-1567160415_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Duke650: Děkuji za postřehy, řekl bych že kabel v této cenovce už by měl být solidní, zajímavé. Myslím že až se rozehrají mohli by se ty basy trochu rozvinout, celkově se ten výstup ještě zvýrazní. Aspoň u těch mých Sennheiserů IE80 jsem když byli nové trochu přidal (na sluchátkách), u přehrávače mám nejradši vše na přímo, a asi po dvou týdnech hraní jsem už zase ubral, protože ty basy neuvěřitelně zmohutněli. Dej vědět třeba ještě po měsíci jestli se rozehráli, jak jsi spokojený :-) Je to můj horký favorit, a nakupovat budu asi v listopadu. Nechápu že Sennheiser dělá všechny lepší sluchátka otevřené, hrají super co jsem zkoušel, ale manželka by to vedle mě na gauči asi opravdu nedala :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...