Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Kytarové kombo má většinou rozsah 100 Hz až 5000 Hz. Pouštět do toho hi-res je trošku podivné... Ale hrát to určitě bude :)

Tak jsem to zkusil. Pustil do toho takovej garážového black metal a má to takovou pěknou pěknou koncertovou bordel atmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám, jen s jinou krabičkou bez krytu, asi verze s menší baterkou. Vse je v pohodě, jen párování není někdy úplně super.

To je předchůdce T1c....

 

Tady mluví o bou modelech

 

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na nových sluchátkách je nejlepší to nutkání znova si poslechnout alba, která člověk slyšel už 100x

Go Insane, Big Love, Songbird, Tusk... husina

Tak jak, stále spokojený se sluchátky? Pokud ne, od koupím :-) Příští týden mám domluvený poslech jak Focalu Elegia, tak Audeze LCD2 closed. Ono v těch zavřených kolem dvacky toho moc jinak není. Neslyšel jsi náhodou ty Audeze? Oboje jsou prý super, ale zároveň každý kousek rozdílný zvuk s použitím rozdílné technologie. Focal spíš neutrální, Audeze je takový více do zábavy, uvidíme co mě chytne. Každopádně Focal dal laťku hodně vysoko :-)

post-364-0-69786000-1569575051.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta váha je opravdu dost, taky se mi zdá, hlavní nevýhoda. Takže si Audize neměl možnost slyšet aby jsi porovnal? Prodavač v Audigo to vidí půl na půl, každý preferuje něco. U Audize mu chyběli basy, kterých má prý Focal až dost, tak nějak pravý opak toho co píšou v recenzích, co ucho to originál. Já osobně také preferuji teplejší, basovější přednes. Už se těším na testovačku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Váha + koženka za tu cenu = no-go, ani kdyby hrály nevímjak

s trochou štěstí třeba ještě seženeš Oppo PM-3. Technologie jako Audeze, koženka jako Audeze (po pár letech se začne sloupávat), ale mnohem lehčí, mnohem levnější a zvukový charakter naladěný pro relaxovaný poslech 

post-166-0-36615100-1569605898_thumb.jpeg

post-166-0-76207500-1569605906_thumb.jpeg

post-166-0-36779800-1569605915_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když já na ty grafy nějak moc nejsem, ale každopádně díky, po poslechu dám vědět co a jak :-) Strašná škoda těch otevřených, protože tam by jsme se dostali za ty prachy ještě trochu dál co tak všude říkají, ale to prostě manželce nemůžu upřímně udělat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za tip, odložím si je do košíku.

Máte s nimi už někdo zkušenosti?

Tak první dojem je fajn, za necelý pětikilo naprosto super, jak hudba tak audioknihy..... v uších drží dobře, nijak netlačí, jsou velmi pohodlné, párování rychlé, spojení s telefonem (HTC U11) stabilní, manipulace se sluchátky pohodová.... basy hutné, výšky celkem zřetelné....  za ty peníze fakt dobrý....

 

Testovaná hudba: Ryvolovky, Earl Scuggs, Tučný, Taxmeni, F. Nedvěd, Kiss, Nightwish, Gun's N Roses, Hop Trop, Poutníci...

 

 

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se zatím netestovalo, celý týden vypomáhám protože holka doma na šrot :-( No nic, aspoň tady výmýšlím nějaké kravinky... Docela mě ještě zaujal ze zavřených sluchátek monitor 5 od Pionnera. Recenze dobré, byla mě nabídnuta i super cena, jen asi nebude kde je otestovat.

 

https://www.stereo.net.au/reviews/review-pioneer-se-monitor-5-headphones

post-364-0-88070100-1570185767.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahoj

K iphone jen Airpods nebo se dá pořídit něco jiného? co hraje lépe,je třeba levnější(ztráta)

Díky

 

Určitě jde použít i něco jiného. Záleží, jak to chceš k iPhonu připojit. Já třeba používám bluetooth sluchátka Sudio Niva:

 

https://www.alza.cz/sudio-niva-cerna-d5530838.htm

 

S jejich zvukem jsem nad míru spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počítám,že by je někde vytratil. Bluetooth jakekoli není problém s jabkem?

Díky

tohle funguje a i dobře hraje https://www.audigo.cz/Sluchatka/Bluetooth/Audio-Technica-ATH-M50xBT .... syn si to nedávno pořídil ...... předtím používal tohle https://www.alza.cz/marshall-major-iii-bluetooth-black-d5324952.htm?kampan=adw2_audio-video_pla_all_audio-video_audio-video_sluchatka_bezdratova-nahlavni_marshall_c_9062907_1o4_MRS010y4&gclid=Cj0KCQiAk7TuBRDQARIsAMRrfUZL-9ZC7Bi1HWZPdBazbkBMzxDtmjo1-C9k5GXLHleBBAmEtG4SpbMaAo0YEALw_wcB ..... vlastně to střídá podle nálady, ale ty audiotechnica hrajou líp ....... ale jestli chceš něco do uší tak to nemůžu sloužit .... to u nás nefrčí

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...