Přejít na obsah

Vintage kusky z dneska


Doporučené příspěvky

Zdroj je uz vyplieneny :) musel som k nim zobrat dvoje fake rolexy, slecna dostala niekde v rakusku balicek a chcela sa ho zbavit. Zbytok hodiniek stoji viac-menej 3?/kg, ale tieto som strasne chcel,tak som dnes otocil 250km tam a 250 km spat- bratislava prievidza s medzizastavkou na chate. Najviac sa mi ale aj tak pacia tie babske biele junghansy, maju modrene rucicky, cifernik s retina rozlisenim :) a ani na ne poriadne nevidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdroj je uz vyplieneny :) musel som k nim zobrat dvoje fake rolexy, slecna dostala niekde v rakusku balicek a chcela sa ho zbavit. Zbytok hodiniek stoji viac-menej 3?/kg, ale tieto som strasne chcel,tak som dnes otocil 250km tam a 250 km spat- bratislava prievidza s medzizastavkou na chate. Najviac sa mi ale aj tak pacia tie babske biele junghansy, maju modrene rucicky, cifernik s retina rozlisenim :) a ani na ne poriadne nevidim.

Ak tam mas nieco, co nechces, daj do predaja. Za 3 ecka za kilo by som.par kilo zobral :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Su tam 2x fake rolexy (neviem z coho, ale sm.dia, normalne smradlava ocel, ostre hrany, peklo peklite) a nejake baterkove japan quartz a japonske automaty dokoncene v korei :D tie uz niesu moc NOS ale... bral som to ako nutne zlo, aspon sa naucim rozoberat hodinky na nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, mame chatu za piestanmi, par kilometrov do lesa, potom zas z lesa a potom zas na chatu do lesa :) Ja som v prievidzi v zivote nebol, tak kruto podla navi celu cestu. Je tam viac vrakovisk ako ludi, podla kvality cesty asi tusim preco...

Nebol si ty nahodou v Zlatych Klasoch?  :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, mame chatu za piestanmi, par kilometrov do lesa, potom zas z lesa a potom zas na chatu do lesa :) Ja som v prievidzi v zivote nebol, tak kruto podla navi celu cestu. Je tam viac vrakovisk ako ludi, podla kvality cesty asi tusim preco...

Paneboze, kade si to ty jazdil??? Ved v Piestanoch na dialnicu, v Povazskej z dialnice, cez Banovce do Prievidze. Max. 130-140km...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...