Přejít na obsah

Glashutte Original


safi

Doporučené příspěvky

Počkej Luku, musím si ten pěknej článek radši znova přečíst, já myslel, že ho maj v muzeu ! Jestli na něm porád gilošují, tak to je prostě pohádka bří grimmmmmů ! To bych i jen z tohodle důvodu moc chtěl, takovej ciferník ! škoda, že jsou to swočky, jajaj....

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Safi, pěkný článek. Ten stroj na gilošování je opravdu z 15. století?

 

Taky ti to připadá neuvěřitelné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokus o zvětšeninu tabulky z fotografie z článku. To, že je stroj z 15. století (v 19. století asi nějak upraven) nám říkala Christyna z GO.

 

post-236-1245355627.jpg

 

Počkej Luku, musím si ten pěknej článek radši znova přečíst, já myslel, že ho maj v muzeu ! Jestli na něm porád gilošují, tak to je prostě pohádka bří grimmmmmů ! To bych i jen z tohodle důvodu moc chtěl, takovej ciferník ! škoda, že jsou to swočky, jajaj....

 

 

Bohužel ne. Mají ho na chodbě v místě, kde by člověk čekal nějakou velkou kopírku :thumbsup_anim: Kdoví, zda-li ho přímo v GO vůbec používali :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...
Naopak, ta zluta vcetne toho remenu jim sekne, mi se to libi moc.

Také připojím svůj skromný názor... GO sleduji již delší dobu a líbí se mi. Tohle barevné provedení je opravdu velmi podařené a ta žlutá tyhle hodinky nádherně "rozsvítila"! Za mě 100%! :o)

Jejda, já bych dražil...!!! :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

V sekci Vintage jsem se pochlubil úlovkem (fotografickým :) z předvánočních Drážďan a jen o kousek dál jsem se obdivoval zlatým "senátorům" s ručně malovaným číselníkem z míšenského porcelánu, nízké výrobní číslo, ale trochu vyšší pořizovací cena, 15 500 EUR, tolik jsem tedy u sebe opravdu neměl :) Ale zážitek to byl, to zase jo :)

- Nějak se mi při uploadování fotek počítač seknul ("Service Temporarily Unavailiable" - že bych zahltil systém? :)), no nic, hodím ten zbytek do dalšího příspěvku.

post-3657-1260134488.jpg

post-3657-1260134509.jpg

post-3657-1260134642.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krása, pohlazení na duši po záplavě východní kvality v jiných vláknech, včera jsem na ně koukal ve Vídni, baterky vybité, obchody už zavřené, politý od punče, pošlapaný od lidí, ale rodinka spokojená, christkindlmarkt se líbil...mě se GO líbí čím dál víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo. A na dotaz, zda to bude chrono se jen usmal a nerekl nic. Takze se stale pohybujeme v oblasti spekulaci. V kazdem pripade budou asi dosazitelnejsi pro me holoprdelnika, nez ty hranate Senatory.

 

Hasňo ty kluku ušatá, rozřízni polštář a připrav si na hranaté senatory 9000 doláčů (zdroj: WA 2010), nemusíš vše za polární noci propít... mimochodem, tahle echt deutche marke se mi líbí čím dál tím víc, i tenhle model, nebylo by to hezké trio (GO, Stowa,Sinn -OP si ale samo nechám - to je láska...)

myslel jsem, že jsou nedostupnější, rval jsem si zbytky vlasů na hlavě, ale... takhle si je budu rvát ještě víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...