Přejít na obsah

Glashutte Original


safi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tombed: OP Prostejov si urcite nech, na tomto foru budou original OP za chvili vzacnost, ted, kdyz jsou tu ofiko povoleny fejky MM. Ten spor ve me vyvolal velkou oblibu OP. Nejak me zatim mijely, ale jestli je po jejich fejcich takova touha, tak ty original hodinky vyvolavaji docela silne vibrace v davech. A to se mi libi. Ovsem to, ze treba Stowa, nebo DOXA :-)) se nefejkuje je mi taky megasympaticke. To nikoho nenapadne zpochybnovat, jestli je to origo, nebo ne. Devet livancu za GO je docela dost. Horko tezko zkryju na konte zmizeni dvojky. Devitka by mi zpusobila osobni bankrot. Platy se tento rok nezvedaly ani tady. Teda o 3 procenta a inflace byla 2,9. Takze zadnej mejdan. Ovsem je to dlouhodobe moje laska. Mam tenhle desigh desne rad. Proto se mi libi Prim traktor, nebo treba Maume a Mercier Hampton XXL. Idealne jeste GMT. Takovy ten design s korenama v dobe H. Poirota. On tak ma zarizeny cely byt. Stridme, ale elegantne. A to presne ta hranata Generalni Oprava je. Chtel jsem jejich fotku poslat Jarkovi, protoze nosi hranate hodinky, ale jsou to nejake modni Boss, nebo neco podobneho, proste srot. On by tech devet livancu mel jen z mesicnich uroku, o tom zadna. Zatim jsem se k tomu ale nedostal, ale je mu treba ukazat smer.

 

PS: Chlastat se tady musi, to je jasna vec. Trava neni, slunko taky ne, takze nam nezbyva nic jineho, nez si spanelske a italske slunce koncentrovane do riojy reservy, nebo guardioly, lit po litrech do zil. :-)

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...