Přejít na obsah

Mate nekdo U Boaty


belkov

Doporučené příspěvky

Mam pocit ze se tady moc nevyskytuji, tak by me zajimalo kolik z vaa jich ma a jak jste s nimi spokojeni. Ja mam flighdecky 55 jsou to obludy, ale prakvapive rychle jsem si na ne zvykl. Ostatni hodinky mi proti nim ted připadají damske:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, také jsem fanda  U-Boatů,je pravda ,že u nás moc nefrčí,ale jsou nádherné,mám zálusk na U- 51 Green Line,limited edition,kolega je má a uvažuje o prodeji.Vypadá to super,když dvoumetrový stokilový chlap má na ruce takové budíky :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono asi není moc o čem psát...z hlediska hodinařiny na tom nic moc zajímavýho není, jsou to v podstatě přerostlý fashion hodinky s kupovanejma ETA strojkama, kde platíš horentní sumu za velmi pochybnou marketingovou omáčku o designu vycházejícím z autentických plánků military hodinek po dědečkovi. Meh.

Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono asi není moc o čem psát...z hlediska hodinařiny na tom nic moc zajímavýho není, jsou to v podstatě přerostlý fashion hodinky s kupovanejma ETA strojkama, kde platíš horentní sumu za velmi pochybnou marketingovou omáčku o designu vycházejícím z autentických plánků military hodinek po dědečkovi. Meh.

 

Toto Ti zalajkujem, USERe  :cheers:

Takto nejako tie veľké obludy od U-BOAT pôsobia i na mňa. A ten príbeh o autencite na úrovni skvelých Kobold-ov z Nepálu.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

porad ty prizemni reci o fashion hodinkach.... cenu urcuje trh a pokud se za tuto predrazenou cenu ve svete prodavaji, tak na nich zrejme neco pritazliveho bude. kdo nekdy opustil hranice Ceske republiky, zjisti, ze lidi nosi na ruce lecos a neresi jen strojky a ani marketingovou omacku o designu. A porad omylat velikost je uz pro me taky nuda, podle me musis mit koule na to, vzit si 50mm a vic a nedrzet se pri zdi s 38mm a vypadat jak kdyz mas hodinky po dedovi.

Etu maji pokud vim treba i Hublot (zalozeno 1980!!!), ktere jsou teda tim padem taky fashion design hodinky s predrazenym marketingem? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak kromě toho, že Hublot si vyrábí i vlastní strojky a je po hodinářský stránce úplně v odlišným levelu než U-Boat, tak je to samozřejmě taky příklad firmy, jejíž cenová politika je především podložena hromadou marketingovejch canců a limitkama pro rappery, basketbalisty a další celebritky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Rád bych poprosil o názor, kamarád koupil hodinky, bohužel žádné notičky nejsou a ted nevi...   original nebo fake?

rychle jsem je cvaknul, ze mu zkusim najit pomoc...

Bohužel ani dlouhe hledani na chrono24  nepomohlo

 

děkuji za jakoukoliv info

post-33401-0-50146400-1533162169_thumb.jpg

post-33401-0-17325900-1533162176_thumb.jpg

post-33401-0-51306000-1533162182_thumb.jpg

post-33401-0-32024000-1533162189_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...