Přejít na obsah

Seiko 6139-7100 White Helmet


Doporučené příspěvky

V rámci čekání na něco většího ke mě dorazili hodinky, jejichž nákup jsem rozjednal už před hodně dlouhou dobou. Poprvé jsem Helmety viděl před časem tady v prodejní sekci a přišly mi neskutečně ošklivý, tak ošklivý, že jsem se k nim pořád vracel :).  Než jsem se rozhoupal, tak mi utekly. Podruhé mi utekly na aukru, kde mi přišla přemrštěná cena. Takže když se objevila možnost koupě, neváhal jsem ani chvilku. Nakonec to celé trvalo déle, než jsem na začátku čekal, ale teď je mám :). Měly by být z roku 1976, ale šlapou skvělě a nulují na jedničku. Jen podle srovnávacích fotek mi ručky přijdou aftermarket. Zatím ladím řemeny, hodinky mi na ruce nesedí úplně nejlépe, ale ten černý co je na fotkách je celkem OK.

 

post-18334-0-68378800-1390348722_thumb.jpg

 

post-18334-0-72468700-1390348723_thumb.jpg

 

post-18334-0-80003800-1390348724_thumb.jpg

 

post-18334-0-87061500-1390348725_thumb.jpg

 

post-18334-0-27647700-1390348727_thumb.jpg

Upraveno uživatelem prischera
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten ciferník je aftermarket? Možná ze ty fotky zkreslující ale moc se mi nezdá písmeno S v SEIKO. Já mel z ebay taky helmety, aftermarket cifr a to Sko tam bylo takový divný, to byla jasná poznávačka.

Upraveno uživatelem Waya03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci díky jsou fajn, akorát hodinky na blbnutí. Ručky mají podle být správně černobílé, ale přišlo mi že origo mají širší lumi. Cifr nevím, je drobně zašpiněný, což jsem považoval spíš za pozitivum :). Na tvar S bych až tak nesázel, ono to makro z různých úhlů může lehce deformovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Přátelé, kamarádi...

 

Nechci Vám kazit radost ale hodinky jsou z mého pohledu totálně zničené,after market cifr,ručky.

Pouzdro je případ sám pro sebe, drtivá vetšina helmetů jsou tímto poznamenáno, původně má mít strojový brus, zadný kartáč! Leštěná luneta má mít dole po obvodu ostrou hranu, tady je to jak ocumlaný bonbon...

 

Hodinky dělají detaily ale tady jsou fuč. Škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...