Přejít na obsah

Grand Seiko v ČR


SCIFI

Doporučené příspěvky

nevím jestli to tady už proběhlo nebo ne, protože GS jde zatím mimo mě ale právě jsem se dočetl že bude mít zastoupení GS v ČR v nové prodejně Koskomu. vyjde to v únorovým top clasu tak kdyby někoho zajímal článek tak ho přikládám. je to focený mobilem ale snad čitelný. pokud by nebylo nebo o to někdo stál naskenuju to kvalitně.

edit hmm takže forum to nějak samo zkomprimovalo takže je to nečitelný. asi to dám na uložto a dám sem odkaz

 

odkaz na stažení:  http://uloz.to/x32p1LKs/sejko-jpg

post-24237-0-94384000-1390514468_thumb.jpg

Upraveno uživatelem SCIFI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Evropský ceny GS mě zvedaj ze židle. Ale i Japončíci to zvedaj, nedávno byly sněženky za 550.000JPY, dneska je doporučená 609k.

mám chuť se jít mrknout na otvíračku :-)

 

sam vies ako to je s dopytom. chmatol som posledne snowflake na ten rok, a to bol snad oktober ked som to riesil. takze dovod nezdvihnut cenu neexistuje.

 

okrem toho, je to tak exkluzivne manufakturna vec, pre Seiko vlastne otazka prestize, ze to lacne byt ani NESMIE, dopyt-nedopyt. toto predas lacno len raz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to snad nedopadne jako s Anantama nebo těma prvníma Spring Drive co tam měli, to byly tpřevážně dost.. ležáky. Ale upřímně řečeno si myslim, že dopadne. Že by se někdo šel jen tak mrknout do Koscomu a odnesl si Seika za stopade, tomu se těžko věří. No a ten kdo ví, co chce a co je GS, ten taky ví, že když si kupříkladu udělá vejlet do Japonska a přiveze si je, vyjde ho to ještě levnějc:)

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to snad nedopadne jako s Anantama nebo těma prvníma Spring Drive co tam měli, to byly tpřevážně dost.. ležáky. Ale upřímně řečeno si myslim, že dopadne. Že by se někdo šel jen tak mrknout do Koscomu a odnesl si Seika za stopade, tomu se těžko věří. No a ten kdo ví, co chce a co je GS, ten taky ví, že když si kupříkladu udělá vejlet do Japonska a přiveze si je, vyjde ho to ještě levnějc:)

to můžeš aplikovat na většinu (ne-li všechny) dalších značek v různých cenových třídách a podstatně jednodušeji dostupných destinacích a přesto se zatím v Praze dá najít spousta butiků ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je samozrejme v ramci vetsinove populace naprosty nesmysl. Ospravedlnitelelne to je tezko i tady na foru, coz je zlomek promile populace. Venku, v normalnim svete muze cenu za hodinky vyssi, nez treba 20 litru ospravedlnit pouze znacka, image, aura, MI a podobne faktory. GS na krame v Praze je neprodejne zbozi. Naprosto a zcela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je samozrejme v ramci vetsinove populace naprosty nesmysl. Ospravedlnitelelne to je tezko i tady na foru, coz je zlomek promile populace. Venku, v normalnim svete muze cenu za hodinky vyssi, nez treba 20 litru ospravedlnit pouze znacka, image, aura, MI a podobne faktory. GS na krame v Praze je neprodejne zbozi. Naprosto a zcela.

 

Já myslel, že ta ironie v tom půjde cítit už ze dveří... :D

 

Vysolit tolik peněz za kvarcky s tahem á la Seiko5, to nepochopím nikdy v životě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...