Přejít na obsah

Grand Seiko v ČR


SCIFI

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já myslel, že ta ironie v tom půjde cítit už ze dveří... :D

 

Vysolit tolik peněz za kvarcky s tahem á la Seiko5, to nepochopím nikdy v životě...

Měl jsi je vůbec někdy v ruce?

 

 

Jinak si myslím, že prodejnost závratná nebude. Už Ananty tam jsou docela ležáky. Ale to je normální. Tyhle hodinky si kupují lidé, kteří vědí, a dokud bude rozdíl v cz ceně a té zahraniční tak obrovský, tak nebude motivace pořizovat si je u nás. Být to řekněme nějakých max 20%, tak se můžeme bavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Venku, v normalnim svete muze cenu za hodinky vyssi, nez treba 20 litru ospravedlnit pouze znacka, image, aura, MI a podobne faktory. GS na krame v Praze je neprodejne zbozi. Naprosto a zcela.

Venku, v normálním světě, zná běžný občan značky Rolex, Omega, Heuer a díky Travoltovi někdo možná i Breitling. Přesto se i ostatní značky prodávají a určitě to nekupují výlučně členové chronomagu, který má sice 25 tisíc členů, ale aktivních možná pár stovek, zapálených nadšenců a fandů několik desítek a jak jsme se nedávno dozvěděli, tak i jednoho fanatika  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezevcik: Ale ony ty Seiko jsou fakt trochu něco jinýho, si myslim.. Jaká jiná značka dělá quartzky za dva litry a snaží se ti prodat zároveň i takřka HH za 2 kila? To ne každej zkousne. Ano, vím jakej je rodíl mezi GS a S. Já:) Ale fakt se stačí jenom kouknout, jak dlouho se jim tam válely Ananty a ty první SD. Proč by to teď mělo bejt jinak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je samozrejme v ramci vetsinove populace naprosty nesmysl. Ospravedlnitelelne to je tezko i tady na foru, coz je zlomek promile populace. Venku, v normalnim svete muze cenu za hodinky vyssi, nez treba 20 litru ospravedlnit pouze znacka, image, aura, MI a podobne faktory. GS na krame v Praze je neprodejne zbozi. Naprosto a zcela.

 

Já myslel, že ta ironie v tom půjde cítit už ze dveří... :D

 

Vysolit tolik peněz za kvarcky s tahem á la Seiko5, to nepochopím nikdy v životě...

Oh, sorry. Spal jsem 3 hodiny, sedim v letadle, je mi blbe, fakt mi to nedoslo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

niekto tu raz napisal ze verejnost nerobi rozdiel medzi Seikom a Casiom a vnima to ako dost low level. A niekto tu pisal ze ten kto vie o com je GS tak aj vie, kde ich je vhodne zakupit. Oba nazory su myslim plne opodstatnene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak chcu predavat GS v Europe, nejaki WISovia na to nestacia. To musi byt hutny marketing, aby sa presadili medzi swatchkami. Kvalita nekvalita, ta dnes nepredava.

tak určitěěě. na nějakej ten markenting bych řekl že asi trochu spolíhají jako každý prodejce čehokoliv a nijak moc jsem nelistoval ale článek na dvě strany a minimálně jedna další celostránková reklama tak to je dobrý ne? tím nemyslím že je to vytrhne ale spíš to že to berou vážně. tak nebo tak jim držím palce. myslím že svoje zákazníky si to najde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale fakt se stačí jenom kouknout, jak dlouho se jim tam válely Ananty a ty první SD. Proč by to teď mělo bejt jinak?

Když se k tomu přidá pěkný příběh o garantované přesnosti, kvalitě zpracování, srovnání s konkurencí atd., tak nevím, proč by to za ty prachy mělo být vyloženě neprodejné. Quartz hodnotit nebudu, to mne míjí.

Mimochodem, k čemu ze švýcarské produkce by se dalo GS, co do kvality a technické vyspělosti, přirovnat? Omlouvám se, ale švýcarské značky téměř nesleduji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak chcu predavat GS v Europe, nejaki WISovia na to nestacia. To musi byt hutny marketing, aby sa presadili medzi swatchkami. Kvalita nekvalita, ta dnes nepredava.

tak určitěěě. na nějakej ten markenting bych řekl že asi trochu spolíhají jako každý prodejce čehokoliv a nijak moc jsem nelistoval ale článek na dvě strany a minimálně jedna další celostránková reklama tak to je dobrý ne? tím nemyslím že je to vytrhne ale spíš to že to berou vážně. tak nebo tak jim držím palce. myslím že svoje zákazníky si to najde.

 

Tak urcteee, obaja si predstavujeme hutny marketing inak.

 

Odoslané z HTC One S pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Presne, preto som dal FOLLOW, a teším sa :-)

 

Oprite sa do toho, chlapci :D

 

Za mňa, som rád že do ČSR to GS dovezú. Nie, nechcem aby predávali u nás stovky kusov ročne, ale chcem aby predávali viac ako 5 kusov. A chcem, aby si ľudia uvedomili, že sú to skvelé hodinky, a že nie len že sa "chytajú" na známe švajčiarske značky, ale že ich často i ROZBIJÚ na kusy :-)

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi jedno, že se u nás prodávají. Až si je budu chtít koupit, tak si zajedu do Chapónu nebo do Hongkongu a mam pocit, že i

s týdenním pobytem ještě ušetřím. A teď mě pánové omluvte jdu vrátit nějaký železo abych měl na ty géeska co nejdřív :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tonytrubka

Žádný flame nebude, jsou to supr čupr hodinky, jen, jak patří k místnímu folklóru, "jsem do nich ještě nedospěl" a "nemam na ne gule"...

 

No tak hlavně že nemaj kulatý logo,ne?

To by tady zas taky mohly být nějaký ódy o  hajzlpapíru. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...