Přejít na obsah

Grand Seiko v ČR


SCIFI

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je mi jedno, že se u nás prodávají. Až si je budu chtít koupit, tak si zajedu do Chapónu nebo do Hongkongu a mam pocit, že i

s týdenním pobytem ještě ušetřím. A teď mě pánové omluvte jdu vrátit nějaký železo abych měl na ty géeska co nejdřív :D

Chapón je kde? Já že bych si tam taky zajel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najdiskutovanejší aspekt GS? Cena. A ešte vraj low-endová povesť výrobcu. Takmer každá diskusia o GS tu smeruje k hádke; snáď s výnimkou fejkov som si to u inej značky nevšimol.  

Tiez nerozumiem preco sa rovnaky pohlad nepouziva napr. pri Rolex. GS su o kus lacnejsie a rozhodne nemaju horsie spracovanie alebo nekvalitnejsi strojcek. Rolex ma vyssiu likviditu a prestiz aj medzi laikmi. A to je myslim maly rozdiel pre tematicke forum.

 

To, ze budu v Prahe je pre mna skvela sprava. Ked budem mat moznost, tak ich rad poskusam. Pri cene 3tisi euro(za zakladny model automatu) vyzera svjaciarska konkurencia pomerne smiesne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

GS je pro skalní fandy Seika, Japonce a možná nějakýho snoba, co chce drahý hodinky a je mu fuk, co je to. Nevím, kdo další si to může koupit. Mě se líbí, ale nedokázal bych si koupit hodinky za +100k od výrobce, co dělá i hodinky za dvojku. A to že je to GS a ne S je mi jedno, je to prostě Seiko....   

Čest Financovi a pár dalším zdejším členům. Ti jsou ale případ číslo jedna a tam to plně chápu a respektuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GS je pro skalní fandy Seika....

Já bych řekl, že mezi hodinkovými nadšenci a hlavně mimo komunitu bláznů, zkažených marketingem, legendárními příběhy atd. se najdou "i tací" :lol2:, co preferují jasnou kvalitu bez kompromisů a to GS splňuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, tak já myslel že se bavíme o evropský distribuci, tj. za kolik je koupíš tady. U AD v Británii maj nejlevnější mechaniky za 3300 liber a fakt si nemyslim, že to tady bude levnější..

je to zrejme sedivka, ale z Britanie:

http://www.citywatches.co.uk/seiko/grand-seiko-automatic-72-hours-sbgr071-mens-watch.html

Kazdopadne europski predajcovia to maju so Seiko tazke, kedze su to vacsinou hodinky pre ludi, ktori aspon trosku nieco o tom tusia a tam uz je len krok k tomu, aby sa pozreli na ceny v Azii..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se líbí, ale nedokázal bych si koupit hodinky za +100k od výrobce, co dělá i hodinky za dvojku. A to že je to GS a ne S je mi jedno, je to prostě Seiko....

 

Chápu to tak, že bys nezkousl Lexuse, když v Kolíně frkají nízkonákladové Aygo?

Mimochodem, ony i ty hodinky za dvojku nejsou vůbec špatné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je samozrejme v ramci vetsinove populace naprosty nesmysl. Ospravedlnitelelne to je tezko i tady na foru, coz je zlomek promile populace. Venku, v normalnim svete muze cenu za hodinky vyssi, nez treba 20 litru ospravedlnit pouze znacka, image, aura, MI a podobne faktory. GS na krame v Praze je neprodejne zbozi. Naprosto a zcela.

Souhlas, jestli prodají patery za rok, bude to moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ČR to fakt trhák nebude. Češi jsou převážně pozéři a GS nesplňují požadavek "aby bylo vidět, že to stojí kilo".

Víc jak pět v prvním roce od uvedení se jich neprodá. Rád bych se pletl.

Aniž bych četl tvůj příspěvěk, máme stejná očekávání od launche GS v Čechách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...