Přejít na obsah

Dlubixovo Rolex cesta


Návštěvník dlubix

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 186
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Když vidím,čím vším jsi prošel (a je to paráda),vede mě to k zamyšlení nad klasickou větou:,,Stejně jednou všichni skončíme u Rolexu." Sleduji případy ,kdy dotyčný spoustu kusů vynechal a skočil do rolád rovnou,pak je pustil,brodil se vším možným aby u nich zase skončil.Nebo opačně,kdy po vyzkoušení všeho možného je konec právě u rolád.Je to jako hledání podstaty sama sebe v chrono světě,které už má předem daný směr i konec.Z toho si musím vzít poučení,jenže ještě nevím jaké  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Když vidím,čím vším jsi prošel (a je to paráda),vede mě to k zamyšlení nad klasickou větou:,,Stejně jednou všichni skončíme u Rolexu." Sleduji případy ,kdy dotyčný spoustu kusů vynechal a skočil do rolád rovnou,pak je pustil,brodil se vším možným aby u nich zase skončil.Nebo opačně,kdy po vyzkoušení všeho možného je konec právě u rolád.Je to jako hledání podstaty sama sebe v chrono světě,které už má předem daný směr i konec.Z toho si musím vzít poučení,jenže ještě nevím jaké  :lol2:

Velice hezky napsáno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se nejak nemuzu zbavit pachuti, ze znacny podil na pritazlivosti Rolad ma pro mnohe ta jejich financni jedinecnost, tak male financni ztraty pri re-sale nema zadna jina znacka. A mozna s lety si clovek vice zacina vazit penez, ty ubytky na cene u jinych znacek zacnou vadit, takze skonci u Rolad ne pro jejich krasu, kvalitu, jedinecne vlastnosti, ci MI, ale pro jejich relativni financni vyhodnost. Jen takovy muj maly postreh bez naroku na pravdu, ci hlubsi smysl.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...