Přejít na obsah

Fotografie quartz hodinek, které vás zaujaly


Návštěvník LukeD

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 162
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

vidíš, to jsem si ani nevšiml. Ale na chod strojku to nemá zásadní vliv, ne? :)  Na mně ty hodinky působí úchvatně. Jaký je to zhruba rok? 1974-5? A jak jsou na tom s přesností? +1 sec/den?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty modrý jsem koupil od chlapíka co mi řekl, že je měl v roce 76 na vojně. A že už tehdy nebyly nový. Ale přesnější datum nevím. A ty druhý mi připadají jako ze stejného období. Přesnost modrých +1min1sec za měsíc. Sledováno 5 měsíců. Hnědé neměřeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty modrý jsem koupil od chlapíka co mi řekl, že je měl v roce 76 na vojně. A že už tehdy nebyly nový. Ale přesnější datum nevím. A ty druhý mi připadají jako ze stejného období. Přesnost modrých +1min1sec za měsíc. Sledováno 5 měsíců. Hnědé neměřeny.

díky za info. Ta přesnost není na dobu vzniku nejhorší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Stal sem pred rozhodnutim bud winder nebo nejake smysluplne kvarcky - tak to dopadlo takle :-)

Az se nekdy wozeru tak se podivam dovnitr co je v tom za strojek = fakt by me to zajimalo

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Narazil jsem na quartz hodinky Louis Vuitton a tak jsem se jal zjišťovat, která že hodinářská firma je pro tuhle módní ikonu vyrábí. Těžko říci, jestli to platí pro všechny jejich hodinky, nicméně narazil jsem na článek, který coby výrobce uvádí IWC (což jsem po pravdě nečekal). Hodinky mají deset funkcí, vypadají tak trochu jako malý orloj a ve své době přišly bratru na 11,5 tisíce amerických dolarů.

 

Lv1.jpg

 

This TEN-FUNCTION watch gives you a sense of being in all places at once. It indicates the local time, the date, the month and the current phase of the moon. Simultaneously, its mobile dial can display the current time in any other city or time zone around the world, even distinguishing day from night hours. What makes this timepiece so special, and the focus of a review on this feature page, is that never before have such complex functions, seven in all, been organized around a "single axis". Truly a unique mechanism.

 

Protecting a high precision 24-jewel quartz movement, its 18 karat gold watch case was fashioned from a solid block and hand polished. A special backing protects the mechanism from the influence of magnetic fields.

 

Zajímavé bylo také uchycení koženého pásku, který se pod hodinkami pouze provlékal. Více o nich najdete v tomhle článku.

 

Jo, a přikládám i fotografie dalších hodinek Louis Vuitton, dík kterým jsem vlastně tenhle článek našel.

post-34682-0-83663500-1391619738_thumb.jpg

post-34682-0-24196200-1391619747_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Aevig - Corvid

 

Specifikace:

  • Dimensions: 40mm x 48mm
  • Lugwidth:  20mm
  • Thickness: 9mm
  • Dial diameter: 35mm
  • Movement: Ronda 703, quartz
  • batterylife: max 6 years
  • WR: 100 meters
  • Crystal: domed acrylic
  • Lume: Superluminova C3
  • Strap: nato with signed buckle

post-34682-0-23697600-1391621272_thumb.jpg

post-34682-0-85537500-1391621286_thumb.jpg

post-34682-0-16792100-1391621307_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aevig - Corvid

Teda musím priznať, že je to (aspoň na pohlad) celkom vydarený počin. Som trochu opatrný voči týmto "out of nowhere" značkám, na druhej strane mi je sympatická úprimnosť na ich webstránkach ("Production takes place in China") 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda musím priznať, že je to (aspoň na pohlad) celkom vydarený počin. Som trochu opatrný voči týmto "out of nowhere" značkám, na druhej strane mi je sympatická úprimnosť na ich webstránkach ("Production takes place in China") 

kéž by jejich provedení a trvanlivost byla v souladu s nádherným názvem. A fascinuje mne neotřelý norský nápis Kvarts...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Narazil jsem na quartz hodinky Louis Vuitton...

 

Já bych Louis Vuitton v týhle oblasti vůbec nepodceňoval. Nejsou možná tradiční hodinářskej brand, ale oproti mnoha ostatním fashion značkám si dávaj záležet, aby jim hodinky nekazily jméno. Mají velmi specifickej a snadno rozeznatelnej design a dokonce začali dělat inhouse strojovny. Cena je furt šílená, ale od takový značky by asi člověk ani nic jinýho nečekal. Společně s Chanelem imho jeden z mála fashion brandů, kterej není o vyhozenejch penězích.

 

louis-vuitton-watch-tambour-mysterieuse.

Louis-Vuitton-Tambour-Regatta-Spin-Time-

 

btw: na fotkách samozřejmě nejsou kvarcky, takže se to úplně netýká tématu vlákna....

Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...