Přejít na obsah

Fotografie quartz hodinek, které vás zaujaly


Návštěvník LukeD

Doporučené příspěvky

Návštěvník LukeD

Hledal jsem a nic podobného jsem tu v rámci sekce quartz hodinek nenašel. Existuje tu sice vlákno Pochlubte se novými quartz přírustky..., ovšem to úplně nesplňuje mé představy.

 

  • Našli jste na internetu quartz hodinky, které se vám líbí, ale váháte, jestli je koupit či nikoliv?
  • Narazili jste na hodinky, které vám přijdou zajímavé, a chcete se o ten dojem podělit s ostatními?
  • Máte nějaké quartz hodinky na seznamu přání, ale zatím si je z nějakého důvodu nemůžete dovolit?
  • Narazili jste na fotografii hodinek a vůbec netušíte, co je to za typ?

 

Ať už máte jakoukoliv motivaci, tohle vlákno by mělo být zaměřeno především na fotografie hodinek. Fotky vkládajte (ideálně) jako přílohu, ať se nestane, že se ztratí v momentě, kdy někdo zruší stránku, na kterou jste odkazovali. Pokud přidáte i nějaké ty údaje, popř. odkaz na místo, kde se dají koupit, tím lépe. Ale není to povinností. Název výrobce a typ hodinek úplně postačí. A pokud nezjistíte ani tohle, také nevadí. Hlavní je ta fotka. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 162
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník LukeD

A když už jsem si to vymyslel, tak budu také "vykopávat".

 

Autodromo - Prototipo Chronograph

 

Specifikace:

  • Japan Made Seiko VK64 Chronograph Hybrid Meca-Quartz Movement
  • True mechanical reset chronograph
  • 1/5 second sweep center-stop hand
  • Calendar Complication
  • Stainless Steel Case
  • Sapphire Crystal
  • Water Resistant to 50 Meters (5 ATM)
  • Genuine Italian Leather Strap
  • Case Dimensions- 48mm x 42mm
  • Case Thickness - 11.5mm
  • Strap - 20mm Width

post-34682-0-51124600-1391113695_thumb.jpg

post-34682-0-47798900-1391113703_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Ahoj kolego, pokud ma byt vlakno hlavne o fotkach, nemam jej presunout do oddeleni "Fotogalerie"? Tam neplati omezeni velikosti fotografie.

 

Vzhledem k tomu, že by mělo/mohlo sloužit i jako poradna či jakýsi "rozhodovací trenažér", tak bych jej raději nechal tady. Ale moderátor jsi ty, takže rozhodnutí nechávám na tobě.

Upraveno uživatelem LukeD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

A helemese, Seiko. Já se vcelku dobrovolně přiznám, že ještě než jsem tu na fóru začal řešit automaty, tak jsem se těsně předtím málem zamiloval do jedněch quartzů z těch starších ze série SNN. Jak nemusím chronografy a kovové náramky, tak se mi stejně hrozně líbily díky designu těch ciferníků (třebas to umístění datumovky je parádní počin). A byl jsem hodně nahnutý je koupit. Konkrétně jsem do zblbnutí překlikával a vybíral mezi SNN207, SNN209 a SNN215, které se mi líbí nejvíc. :)

 

Tady je pořád ještě mají doslova za pár šupů... a mě už zase svrbí ruka.

post-34682-0-22620700-1391118773_thumb.jpg

post-34682-0-33037900-1391118788_thumb.jpg

post-34682-0-90481700-1391118806_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Našel jsem Swisstek SK21207G (6 mm na výšku), ale design dle mého názoru nic moc.

 

Pak je tu dánský Skagen a jeho super tenké designy hodinek (viz přiložené fotografie).

 

No, a konečně jsem narazil ještě na firmu Hamlin, která na svých webovkách deklaruje ultra thin watches, ale blíže jsem to nezkoumal.

post-34682-0-19793200-1391215746_thumb.jpg

post-34682-0-88288500-1391215756_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Mně se také jen tak něco nelíbí, takže přesně vím, o čem mluvíš. Kolikrát jednu věc hledám a vybírám měsíce, někdy i roky. Nějaké konkrétní požadavky, co by měli, nebo naopak neměli mít, nebo je to jen o tom pocitu líbí vs nelíbí?

 

Edit: Jo, a možná by nebylo od věci napsat sem, které už znáš a nelíbí se ti, ať se tu nesnažíme zbytečně. ;)

Upraveno uživatelem LukeD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se pohybuju v digitálkách. Takže ty skageny byly jediný co jsem znal. Jinak ty Mondaine jsou pěkný. Já mám od nich dvoje vintage digi. A ze současný produkce se mi nejvíc líbí tyto: 

post-673-0-72901300-1391356163_thumb.jpg

edit: zdroj: http://www.mondaine.ch/mondaine-watches/display/224

Upraveno uživatelem t2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se pohybuju v digitálkách. Takže ty skageny byly jediný co jsem znal. Jinak ty Mondaine jsou pěkný. Já mám od nich dvoje vintage digi. A ze současný produkce se mi nejvíc líbí tyto: 

 

edit: zdroj: http://www.mondaine.ch/mondaine-watches/display/224

Můžeš sem hodit foto těch digi Mondaine? Asi už tu někde byly, ale já si je nějak nevybavuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...