Přejít na obsah

Fotografie quartz hodinek, které vás zaujaly


Návštěvník LukeD

Doporučené příspěvky

Casio ABX-20, modul 1349, duální zobrazení Twincept. Moje další hodinková akvizice, až dorazí fyzicky domů z vyclívací pošty 120 Praha, podám echo a stručné představení. Zatím tedy takto, půjčeno z googlu...

 

post-15103-0-71607300-1391877408_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 162
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Casio ABX-20, modul 1349, duální zobrazení Twincept. Moje další hodinková akvizice, až dorazí fyzicky domů z vyclívací pošty 120 Praha, podám echo a stručné představení. Zatím tedy takto, půjčeno z googlu...

 

Jeee, ty jeste nekde doma mam!!! Moje prvni hodinky, ktere jsem si koupil sam za vlastni vyplatu :) Maji databanku na telefonni cisla a vzpominam, ze jsem to tenkrat hodne pouzival...

Upraveno uživatelem pekl76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeee, ty jeste nekde doma mam!!! Moje prvni hodinky, ktere jsem si koupil sam za vlastni vyplatu :) Maji databanku na telefonni cisla a vzpominam, ze jsem to tenkrat hodne pouzival...

tak to je dobře. Já jsem je tak nějak vždycky chtěl, ale pro jiné kousky se na ně nedostala řada. Až teď. Ale mám z nich radost, ta databanka je dobrá třeba pro případy, že se vybije mobil a nepamatuješ si číslo. A mně se hlavně líbí ty světové časy, hodně cestuji, takže je to pro mně důležité.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je dobře. Já jsem je tak nějak vždycky chtěl, ale pro jiné kousky se na ně nedostala řada. Až teď. Ale mám z nich radost, ta databanka je dobrá třeba pro případy, že se vybije mobil a nepamatuješ si číslo. A mně se hlavně líbí ty světové časy, hodně cestuji, takže je to pro mně důležité.

 

No já bych uz asi byl dneska linej tam ty cisla rucne ukladat a udrzovat je aktualni :) Navic vymyslet zkratky, protoze mas k dispozici pouze omezeny pocet znaku.... Ale ve svy dobe to byla urcite uzitecna pomucka a hodinky svuj ucel rozhodne splnily. Jenom bylo potreba cas od casu menit ten gumovy reminek, ktery v tech mistech s "pruduchy" praskal. Tak at delaji radost a uzij si je ! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V poslední době mě láká mít chronografy. Jelikož vysněné modré TH Monaco ne a ne najít za rozumnou cenu...zabrousil jsem do skywatches a brouzdal...pořád nic..a najednou hergot! Seiko SSC141P1 - k riflím super věc. Sice jsem se zařek, že quartz už ne (mám troje), ale tyhle solary mě dostávají. Rozmluvte mi to prosííííím, jinak se neudržím! :eek: předpokládám správně, že Seiko chronografy v automatu nedělá?

post-13142-0-89696000-1393363244_thumb.jpg

Upraveno uživatelem DaveG17
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju, dívám se. Ananty jsou nádherné, mohl bych je, ale cenově už jsou srovnatelné s jetýma Monacama - z těch bych měl větší radost. No nic, ve vlákně o quartz jsemm s tímhle off, tak toho nechám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...