Přejít na obsah

Fotografie quartz hodinek, které vás zaujaly


Návštěvník LukeD

Doporučené příspěvky

Seiko sbcm023.

 

Pokud ti jde o design a ne o strojek, tak podobný najdeš v automatu coby SKX007 nebo menší SKX013. Určitě se budou lépe shánět než ta quartzová verze s věčným kalendářem.

 

Ta verze s věčným kalendářem by se mi líbila víc, ale zkoušel jsem hledat na netu a je to asi nedostatkové zboží, tak asi vezmu za vděk navrženou alternativou. Která z těchto dvou velikostí bude dle vašeho názoru  lépe sedět na zápěstí 19 cm SKX007 nebo ty menší? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • Odpovědi 162
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mám je zapůjčené od kamaráda.Jedná se o Seiko Perpetual Calendar Map Meter 200m.Když jsem tyto hodinky spatřil poprvé co máte na ruce,zamiloval jsem se.Jsou moc krásné.Už,už jsem je málem zakoupil a zase přišlo na řadu něco jiného.Snad se jednou dočkám a výjde to.A nebo nalomím kamaráda,uvidíme :)

 

 

post-6190-0-34258000-1417269493_thumb.jpg

post-6190-0-79953500-1417269517_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

A jak na potvoru české eshopy nabízí jen tuhle a červenou.Decentní kouřově tmavou mají všude jen v ČR nikdo.Pak se diví že lidi kupují v cizině když je tam sami vyženou.

Při brouzdání po ruských eshopech jsem narazil na  info že tento model má antimagnetickou úpravu což se u nás opět nikde nedočtete. :furious:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mám je zapůjčené od kamaráda.Jedná se o Seiko Perpetual Calendar Map Meter 200m.Když jsem tyto hodinky spatřil poprvé co máte na ruce,zamiloval jsem se.Jsou moc krásné.Už,už jsem je málem zakoupil a zase přišlo na řadu něco jiného.Snad se jednou dočkám a výjde to.A nebo nalomím kamaráda,uvidíme :)

moc pěkný,zamáčkl jsem slzu vypadaj jako moje bejvalý :clap: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak repase AMW 320R pokracuje. Po vymene modulu a tlakovce, provedene jiz loni, se do vecnych lovist odebral originalni gumovy reminek - praskl a za chvili bych hodinky ztratil. Ceka se jeste na Nato ze Singapuru, tak jsem jim na Ebay zatim poridil no name silikon z Hongkongu za 4,5 dolaru. Original casio jsem tam nenasel, predbeznym dotazem u Fastu bylo zjisteno, ze u nich by ta sranda vysla na cca 800 kc. To nevim, jestli mam chut investovat. Pro demonstraci prikladam par dnesnich foto po vymene reminku.

post-15103-0-95537600-1423684859_thumb.jpg

post-15103-0-35639700-1423684894_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Já mám tyto Pulsar N944.

post-3282-0-97443800-1428431724_thumb.jpg

Byly koupeny v roce 2004 v Itálii. Téměř jsem je nenosil. Jsou v dřevěné krabičce i s origo návodem a záručákem.

Mají datum, alarm, chronograf, timer a duální čas.

Zatím jsem takové na nikom neviděl. A ani tady na fóru o nich nebyla zmínka.

(Na tom sklíčku to není škrábanec, to je odlesk čočky. :-) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seiko SNE022. Veľmi pekné solar potápky, puzdro 38mm. Pochopiteľne discontinued.

 

attachicon.gifSNE022.jpg

Super. +1 .

Slovo super používám velmi nerad, ale tady na tu kombinaci mi nic jiného nenapadá. :cheers:  To je vono.

**

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • Po roku...

Zdravim ve spolek, uz skoro rok nosim tyto Mondaine. Do te doby jsem si quartz na ruce nedokazal predstavit, nicmene v nove praci se tak nejak nehodilo nosit me drazsi kousky. Kolegove expati nosi bud swatchky nebo Citizen a prijmy pritom dovoli kupovat hodinky z opacneho cenoveho spektra. Zkratka je to tak...

Takze i diky tomuto foru jsem vybral a objednal tuhle paradu.

Strojek ma naprosto minimalni uchylky. Pohodlnejsi reminek bych tezko hledal. Hodi se k pod office i casual outfit. A hlavne jsou nadherne! Slycham na ne chvalu stejne casto jako na me mechanicke kousky ze svycarska.

Opravdu vsem doporucuji. Cena/vykon je neuveritelny!

A mechaniku si zatim nechavam na vecery, jednani a vikendy

0268757d99bedb184cae6b015810d926.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...