Přejít na obsah

Fotografie quartz hodinek, které vás zaujaly


Návštěvník LukeD

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 162
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Seiko SPC079.Dokúpil som k nim hnedého "aligátora" s bielym prešitím a motýľovkou. Je zaujímavé, že tieto dostupné hodinky mi pochválilo podstate viac ľudí, ako moje drahšie kúsky... Ak by to bol automat, stál by asi "ranec" a ja by som mal definitívne hodinky... ;)

Měl jsem je teď v hodinářství na ruce a vydají opravdu skvěle. Za ty peníze parádní volba. Jelikož chrona nemám a Speedmastry jsou mimo můj rozpočet, v hledáčku mám tato Seika a Vratislavie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsících...

Od soboty mi nejdou z hlavy hodinky Certina DS Action Precidrive. Díval jsem se na ně v jednom hodinářství a příjemně mě překvapily snad naprosto vším. Nádherné zpracování, ideální tvar a rozměr pouzdra, které by na mojí ruce sedělo určitě perfektně, krásná modrá na ciferníku a hezký náramek s tlačítkovou sponou a mikroregulací pomocí dalších tlačítek. No a samotný Precidrive mě zajímá už dlouho:

 

post-437-0-68041400-1543332722_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u těch Certin, tak jsem objevil model C032.851.44.087.00:

post-32698-0-97035800-1543508508_thumb.jpg

 

Akorát mi vadí jedna věc, viděl jsem několik videorecenzí této modelové řady a nikdy tam nelícovala vteřinovka na indexy. Škoda...

Upraveno uživatelem pepyczek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u těch Certin, tak jsem objevil model C032.851.44.087.00:

attachicon.gifcertina-c0328514408700.jpg

 

Akorát mi vadí jedna věc, viděl jsem několik videorecenzí této modelové řady a nikdy tam nelícovala vteřinovka na indexy. Škoda...

 

A je nejaký quartz do 1000? kde to aj lícuje? Za mňa ak quartz tak jedine so small second. Akonáhle je sekundová ručička klasickej veľkosti ma neskutočne irituje. U malej mi to nejako nevadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem 2x Citizen s mimostředovou vteřinovkou, tam to bylo v pohodě, teď mám Citizeny ve field/military stylu a lícuje to zhruba na 2/3 ciferníku.

 

Co jsem četl, tak jsou na tom lépe japonští výrobci, než švýcarští...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...