Přejít na obsah

Hrátky s řemeny, tahy, náramky ...


M@chino

Doporučené příspěvky

automaty, mechaniky i quartzky ... tahy i řemeny ... bands ... straps ... bracelets ... typy na zajímavé obutí ... vše co jste vyzkoušeli a nezapomněli vyfotit ... pro inspiraci ostatním ... sem s tím ... díky

 

a jako první moje oblíbené Orient cal. 469 40th Anniversary (reissue King Diver)

 

... a SHARK Mesh

... a Armida guma (jako ISOfrane)

... a white Python (krajta)

post-11168-0-50213100-1391351170_thumb.jpg

post-11168-0-46993600-1391351177_thumb.jpg

post-11168-0-78407200-1391351183_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 405
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

... Mesh (Globus Černý Most (:-))

 

Ahoj,

chtěl jsem zeptat, jestli jsi nosil ten mesh z Globusu? Včera jsem ho tam viděl a hledal jsem k němu nějaké informace a našel jsem toto tvé vlákno. Zajímalo by mě, jestli to má smysl kupovat, hlavně ta spona se mi zdála taková nic moc.

Já jsem tam nakonec vzal tento gumový řemen Marburger, který chci nasadit na Orient Black Mako. Mají ho v oddělení Hodinky Globus - Brno Ivanovice za 109 Kč. Vypadá celkem festovně, ale tu značku neznám a nemám o ní žádné reference.

 

http://www.uhrenarmband-versand.de/Uhrenbandversand-p4132h24s60-Uhrenarmband-22mm-sc.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

chtěl jsem zeptat, jestli jsi nosil ten mesh z Globusu? Včera jsem ho tam viděl a hledal jsem k němu nějaké informace a našel jsem toto tvé vlákno. Zajímalo by mě, jestli to má smysl kupovat, hlavně ta spona se mi zdála taková nic moc.

Já jsem tam nakonec vzal tento gumový řemen Marburger, který chci nasadit na Orient Black Mako. Mají ho v oddělení Hodinky Globus - Brno Ivanovice za 109 Kč. Vypadá celkem festovně, ale tu značku neznám a nemám o ní žádné reference.

 

http://www.uhrenarmband-versand.de/Uhrenbandversand-p4132h24s60-Uhrenarmband-22mm-sc.html

Ahoj. Mesh je v pohode k cene. Vycitat se mu da jen schazejici pojistka na spone. Kvalita je plne srovnatelna s Mesh tahy teto konstrukce z Ebay. U remenu upozornuji, ze jsou z gumy ... ne silikon ... takze jsou `tvrdsi`. Mrkni do meho podpisu. U hodinek Revlon je mesh a u Seiko 6309 remen z Globu. Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Už jsem si to všechno prohlídnul.


Tu gumu z Globusu jsem zkušebně nasadil a je opravdu tvrdá, ale zvykám si. Četl jsem ale, že originál guma od Seika nebo Orientu je na tom z tohoto hlediska stejně.


Ten mesh si tam ještě jednou prohlídnu a pokud se mi bude na nějaké hodinky hodit, tak ho zkusím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Elton v plné zbroji.

 

-žralok(překlápěčka)

-žralok(trnovka)

-shell cordowan(ravello)

-origo guma(překlápěčka)

-tah(upravený na 19mm)

attachicon.gifDSC_0087.jpgattachicon.gifDSC_0092.jpgattachicon.gifDSC_0089.jpgattachicon.gifDSC_0094.jpgattachicon.gifDSC_0093.jpgattachicon.gifDSC_0095.jpg

Těm Sportům sedí vše! Nejvíc podle mě cordowan!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...