Přejít na obsah

Fotka

LovecK - Cesta je prach a štěrk a ...

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
437 odpovědí na toto téma

#1 LovecK

LovecK

Megazávislák

• Member_50
  • 3 240 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Jo...

Publikováno 2.únor.2014 - 17:25

Krátké sumarizační vlákno sloužící k mé sebereflexi a taktéž k možné Vaší inspiraci. Hodinky mám rád, od malička, už za totáče jsem měl na základce dvoje primky a známé sedmimelodiovky od Konga... Pak na delší dobu tikačky i netikačky odloženy do pozadí, že až jednou bude čas, příležitost a zdroje, tak se k nim vrátím. A stalo se v roce 2012...

Tag Heuer Carrera CV2014.BA0794. Klasika, Calibre 16, tedy upravená ETA, 41mm, ocelový tah. Moje první lepší hodinky. V držení od 08/2012 do 09/2013, tedy více než rok!!! :) Měl jsem je rád, dobře se nosily, na ruce vypadaly OK, prostě z mého pohledu univerzály jak mají být..., škoda jen WR100, ale závodníci se nepotápí. Hodí se ke všemu... Ještě teď si pamatuju, jak jsem si pro ně jel do Brna k AD, to rozechvění...

Další fotky/hodinky budou následovat... (vždy při chvilce času). Fotky bohužel jen iPhone, ale jsem rád, že jsem vyštrachal aspoň ty.

Přiložený soubor (y)

XXX - kr*pl X

#2 LovecK

LovecK

Megazávislák

• Member_50
  • 3 240 příspěvků(y)

Publikováno 2.únor.2014 - 17:43

Zenith Elite Automatic, ref 01.0125.680

Člověk potřebuje i oblekovky, a tyhle jsou nádherný. Rozměr 37mm, datum, sekundovka, průhled na strojek, parádní přesnost v rámci COSC, epesní antireflex, ale nerozuměli jsme si. Měl jsem je snad celkem 3x (svádím to na to, že oblek nemám rád, v práci bych měl, ale mám to tak že jen když musím...) V držení od 03/2013 do 10/2013. Důkazem jejich oblíbenosti je i to, že jsem nenašel wristshot...

Přiložený soubor (y)

XXX - kr*pl X

#3 LovecK

LovecK

Megazávislák

• Member_50
  • 3 240 příspěvků(y)

Publikováno 2.únor.2014 - 17:51

Breitling Colt 44

V dubnu 2013 to přišlo, doplnit automaty nějakými baterkáči, takže přišly Colt44 na tahu. Základní řada od B, 44mm, Superquartz, antireflex ala B, WR500. Moje velmi ale velmi oblíbené hodinky, nosil jsem je celé léto. I na dokoupené gumě byly super. Pořádnej kus železa, na ruce byly cítit. Ani nevím proč jsem je v září prodal..., třeba se s B ještě někdy potkám...

Přiložený soubor (y)

XXX - kr*pl X

#4 LovecK

LovecK

Megazávislák

• Member_50
  • 3 240 příspěvků(y)

Publikováno 2.únor.2014 - 19:10

Jedeme dál...

Chronomag Nautilus L.E. (x3/33)

Moc jsem je chtěl, podlehnul jsem taky trochu mediálnímu humbuku, taky zkušenost...Jsou to  pěkné hodiny, ale ne pro každého, jak mnozí píší... Byl jsem v červnu 2013 nadšený, když dorazily. Parádní práce, to se musí nechat. Jen jsem s nimi měl subjektivní problém. Na běžné nošení to moc není a na slavnostnější příležitosti zase pro mě nejsou slavnostní. Chtěl jsem je podržet, zvyknout si, ale vše marně, Nautilus odplul v 01/2014 za dalším kapitánem... Přeju jim bezpečnou plavbu!!!

Přiložený soubor (y)

XXX - kr*pl X

#5 Kid_A

Kid_A

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 9 639 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 2.únor.2014 - 19:43

uzasne cestovani:) kazdy z nich by mohly byt definitivni:))

#6 LovecK

LovecK

Megazávislák

• Member_50
  • 3 240 příspěvků(y)

Publikováno 2.únor.2014 - 20:00

Diky. A bude to pokracovat, mozna i gradovat, jak bude zase chvilka...
XXX - kr*pl X

#7 petr_cha

petr_cha

Megazávislák

• Member_50
  • 2 036 příspěvků(y)
  • Bydlí:Teplice

Publikováno 2.únor.2014 - 20:00

Posledni dobou nekolikate souhrnne vlakno a za sebe musim rict, ze to se mi libi :-) spolu s vlaknem rodinne foto... moc rad koukam na souvislosti, co k cemu, co prislo driv a tak.... dik :-) <br /><br />z mobilu...<br /><br />

#8 LovecK

LovecK

Megazávislák

• Member_50
  • 3 240 příspěvků(y)

Publikováno 2.únor.2014 - 20:21

Tak zase kousek popojedeme...

Vostok N1 Rocket

Přemýšlel jsem, zdali vůbec uvádět, ale potkali jsme se, tak tady jsou. Hodinky se ke mně dostaly v rámci barteru v 08/2013, aneb kočárek za hodinky. Reference nešla ovlivnit, tak přistály hodinky se 46mm, což je moc, to vím, ale tuto chybu s velikostí jsem udělal ještě jednou. Takže vyzkoušeny na ruce a poslány v 09/2013 do světa. Vím že Rusko již ne! když to připodobním, místo v autě taky nejezdím v tanku...Vzpomenu si na ně jen když potkám kolegu kterému jsem je poslal...

Přiložený soubor (y)

XXX - kr*pl X

#9 LovecK

LovecK

Megazávislák

• Member_50
  • 3 240 příspěvků(y)

Publikováno 2.únor.2014 - 20:33

Panerai PAM312

je 2.10.2013, začíná podzim, kurýr zvoní, krabice, v ní další kartonová, pak černošedá papírová, dřevo a....., konečně! Moje první DREAMWATCH dosaženy. Jsou bez chyby. Pro všechny co to občas přes SZ zkusí, dokud nejsou v inzerci tak nejsou na prodej... :) Nic ve zlém, dělám to taky tak... :) Tyhle dlouho ještě v inzerci nebudou, aspoň doufám :) Přišlo stadium uklidnění, nákupu spon a řemenů, ale dlouho to nevydrželo...., jsou však stále No. 1! 

Přiložený soubor (y)

XXX - kr*pl X

#10 LovecK

LovecK

Megazávislák

• Member_50
  • 3 240 příspěvků(y)

Publikováno 2.únor.2014 - 20:43

Tudor Pelagos

červíček hlodá, jestli to po PAM rovnou ještě nestřihnout k vitamínu R.... a hodinky nestřídat. Cesta je dlouhá a trnitá, zkusit se má všechno, takže i socka Rolex! Příjezd v polovině listopadu 2013. Parádní zpracování, tah, spona, černý cifr je skvělý. Lumi bezvadná. Sice jsou proti Blackbayům trochu sterilní, ale za mě fajn. Měl jsem je rád, ale když je máte na ruce je to tak trochu "Chtěl bych, ale nemůžu..." To není můj styl, takže pápá... a v lednu 2014 byly fuč. Jak inspirace úžasné, mám jasno!

Přiložený soubor (y)

XXX - kr*pl X

#11 LovecK

LovecK

Megazávislák

• Member_50
  • 3 240 příspěvků(y)

Publikováno 2.únor.2014 - 20:53

Steinhart Nav B-Uhr 47 Bronze

Jsme u přešlapu roku 2013. Moje zkušenost číslo 1 s bronzem. Šel jsem do jiných a mně neznámých vod. Osobně beru tuto značku jako za málo peněz dost muziky, ale tyhle mi holt nehrály vůbec. Něco jako by jim chybělo, cifr je takový holý. Jinak škoda, že se nenosí strojkem nahoru. Na ruce kvůli fotce a pak už nikdy, nikdy, nikdy. Ani 44mm. Vim, že 47mm bylo moc.Tahle značka není pro mě, ale nikomu ji neberu, dle vkusu každého soudru*a...

Přiložený soubor (y)

XXX - kr*pl X

#12 LovecK

LovecK

Megazávislák

• Member_50
  • 3 240 příspěvků(y)

Publikováno 2.únor.2014 - 21:10

Hamilton Khaki Team Earth - Harrison Ford v akci!

A byly Vánoce 2013. Nic hodinkového jsem nedostal, tak jsem se nas*al a vzal z fora tyhle... Patří do kategorie hodinek na lítačku. Dobře se nosí, dokoupen nový řemen, ten původní byl už po smrti. Mám z nich radost, a to už klepou druhý měsíc. :) Ano, mají jednu chybu, datumovku, respektive černý font na bílém podkladu. Kdyby to bylo inverzně, chybu by neměly. Takhle to mám aspoň už odůvodněno až se jich budu zbavovat, ale ještě ne, ještě si je chvilku nechám... Jo a proběhly tady nějaké přesnosti u TH GC a podobně... Tak se podívejte na low-end! Přesnost rovnocenná k PAM...

Přiložený soubor (y)

XXX - kr*pl X

#13 Arthur N.

Arthur N.

Megazávislák

• Member_50
  • 2 075 příspěvků(y)
  • Bydlí:Západní Čechy
  • Fanoušek značky:SEIKO, NOMOS (+ ostatní značky z městečka Glashütte)

Publikováno 2.únor.2014 - 21:16

chocholoušku, už jsem ho našel, další chronomagor pacient:)

pěkný skvosty jsi měl

#14 LovecK

LovecK

Megazávislák

• Member_50
  • 3 240 příspěvků(y)

Publikováno 2.únor.2014 - 21:19

Halios Tropic Bronze

Impulsivní nákup ze začátku roku 2014, druhá a zatím poslední moje zkušenost s bronzo slitinou. Velikost ideálních 41mm, dobrá lumi. Jen působily tak trochu jako dětská hračka, alespoň tedy na mě takový dojem dělaly. Přesnost ucházející, ale nejsem typ na bronz... Nebylo to prostě ono, takže šup a už nejsou...

Přiložený soubor (y)

XXX - kr*pl X

#15 LovecK

LovecK

Megazávislák

• Member_50
  • 3 240 příspěvků(y)

Publikováno 2.únor.2014 - 21:29

Christopher Ward C9 Jumping Hour MKII limited

Nejnovější přírůstek, dostaly se ke mně výměnou. Vzhledem k okolnostem jsme ještě společně neměli příliš příležitostí...  Doufám, že  chvilku u mě vydrží, jsou velmi nekonvenční, průměr 43mm, na oblekovky dost... Člověk na ně musí mít koule..., a to já mám... :-D

Přiložený soubor (y)

XXX - kr*pl X

#16 LovecK

LovecK

Megazávislák

• Member_50
  • 3 240 příspěvků(y)

Publikováno 2.únor.2014 - 21:33

Zatím to tady uzavřu s tím, že něco s chrono je na cestě, něco na lítačku v preorder... a cíl je jasný. Někteří ví...

Budu postupně doplňovat, třeba Vás nebudu nudit. :) :) :)

Tento příspěvek byl upraven od LovecK: 2.únor.2014 - 21:34

XXX - kr*pl X

#17 MaxT

MaxT

...

• Member_50
  • 1 300 příspěvků(y)

Publikováno 2.únor.2014 - 21:38

No je vidět, že se vůbec stydět nemusím. :-)
A ten cíl je jaký? ;-)

Tento příspěvek byl upraven od MaxT: 2.únor.2014 - 21:38

#18 LovecK

LovecK

Megazávislák

• Member_50
  • 3 240 příspěvků(y)

Publikováno 2.únor.2014 - 21:41

Neprovokuj! ;)
XXX - kr*pl X

#19 MaxT

MaxT

...

• Member_50
  • 1 300 příspěvků(y)

Publikováno 2.únor.2014 - 21:59

To byl prostý dotaz, netřeba hned hledati provokace. Já jen abych se ujistil. :-))))

#20 LovecK

LovecK

Megazávislák

• Member_50
  • 3 240 příspěvků(y)

Publikováno 2.únor.2014 - 22:38

Maxi, muzes si byt jisty, neb co si vezmu do hlavy z ni tezko poustim...

Tento příspěvek byl upraven od LovecK: 2.únor.2014 - 22:38

XXX - kr*pl X