Přejít na obsah

Slim peněženka


Doporučené příspěvky

Ahoj nějaký čas jsem sháněl tenkou peněženku do saka nebo kalhot, abych nemusel tahat tu klasickou. Nějaká diskuze tu již proběhla, ale moc mi peněženka nevyhovovala. Dnes jsem narazil na jednoduchou a přitom velmi dobře použitelnou (Porsche Design, Pařížská, Praha), kde se vejde občanka + techničák a prostor na 4 karty. Z druhé strany řidičák s obalem + pojištění. No a mezí tyto vrstvy se vejde klidně pár pětitisícovek :)

 

 

post-11110-0-06092800-1391433562_thumb.jpg

post-11110-0-35817600-1391433563_thumb.jpg

post-11110-0-11049800-1391433564_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 591
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

SlimFold znám i mám, ale chtěl jsem něco, co použiju jednou za týden a nebude to vypadat, že jsem si to ušil doma :) - prostě večer někam jdu, přendám doklady a ráno zase vrátím do té správné peněženky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě vyhovuje SlimFold. Dřív jsem měl koženou normální peněženku, ale jak jsem jí nosil v zadní kapse jeansů tak to nebylo pohodlný při sezení ve škole nebo v autě.

 

Od  tý doby co mam peněženku z jůesej tak mě nic netlačí, mince nosim v druhý kapse a to jenom "světlý" a tmavý si schovávám a šetřim (za leden cca 6 kil), Ale má i svý zápory - jak jsou rohy měkký, tak se dost ohýbají což nevypadá dobře a taky si mi už trošku ošoupává barva - což je škoda. 

 

Jinak si nemůžu stěžovat, mam tam asi 12 karet, vyzitky, nějaký bankovky a složenky, plus kartu dárce krve a pořád je peněženka slabší než ta stará kožená prázdná. 

 

Až doslouží - úplně doslouží, koupim si zase novou :)

 

edit: a taky kvůli ní nemusel umřít klokan nebo jiný zvíře :D

 

edit2: a stojí cca 27 dolarů s dopravou do čr :)

Upraveno uživatelem Z. Paul
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...