Přejít na obsah

Soci 2014


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 877
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ne nedívám se, ale alespoň se zase ukázalo, že tyhle hry dokáží i zlikvidovat ekonomiku celé země a ještě se na ní napakují organizátoři a lidé kolem nich. OH je prostě pompézní nesmysl prolezlý korupcí.

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě že se nepodařilo to udělat u nás, to bychom to tady mohli zabalit. V roce 2005 v Londýně mělo rozpočet 2,5 mld. liber, nakonec to stálo 10 mld. Čína 42 mld. USD a Rusko 50 mld. USD (původně mělo stát 12 mld.)

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne nedívám se, ale alespoň se zase ukázalo, že tyhle hry dokáží i zlikvidovat ekonomiku celé země a ještě se na ní napakují organizátoři a lidé kolem nich. OH je prostě pompézní nesmysl prolezlý korupcí.

 

To mi připomělo, když jsem se bavil se známým z Electro W., jak se v tomhle období prodávají TV :D :D . Jako jít do obchodu, koupit 127 telku a pak viset u TV 12 hodin denně, to fakt ne-e :D ... A ideální je, ji pak jít po 14 dnech "po česku" vrátit, jako nevhodný dárek :) .

 

Jinak pokud se týká OH, tak určitě fandím a přeju úspěch Gábině Soukalové a Martinu Sáblikovi. Ostatní sporty mě moc neberou i když ten snowboarding bude jistě zajímavý.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UŽ JE TO TADY   -   VIVÁ LAS SOČI

Ceremonial .Příznačně se  čtyřmi  kruhami  z pěti,jako by chtěl zase říci.

-Něco je shnilého ve státě  -Ruském-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo máš kruhy pod očima

 

Mamfp. Kruhy jak kruhy,hlavne nech nerusia moje kruhy.

Jo jasně-máš kruhy pod očima.Snad je nemáš z trenéra Vůjtka jako Chára  co nesl vlajku. :eek: :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jděte do prdele s politikou. Aspoň tady se vyserte na tu mainstreamovou mediální hysterii. Ideologická masírka jak za komára, aktuálně kořeněná ekonomickým a korupčním vocasem.

Sami tím, co vám stojí za komentáře, přispíváte k pohřbívání Coubertinovské myšlenky.

 

K věci. Je to pěkný. Holčička úžasná. Našich hadry se mi v kontextu s ostatními národy začaly líbit. Skvělý německý hadry. A mně nejvíc sedla Andorra. A Zdeno odvedle je prostě sympaťák.

A ruskej nástup je wow, nas nědogonjat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...