Přejít na obsah

Fotka

Prischerné fotky

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
649 odpovědí na toto téma

#601 Bells

Bells

Live simply

• Member_50
  • 3 802 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha, Surfers Paradise
  • Fanoušek značky:Alpina, Magrette, Omega...

Publikováno 13.prosinec.2017 - 08:44

To skoro vypadá jako focení v Koscomu, dle složení značek a mě osobně samozřejmě nejvíc těší fotky Alpin. Pěkné to máš, nemusíš fotit každý den, ale pokaždé, když se ve tvém vlákně objeví nově fotky, tak rozhodně stojí za to.

tumblr_o8ebyzdFmk1tddy8wo1_500.jpg
        Mé fotovlákno "Magrette Regattare Tiki & Australia Story", které už není jen o Magretkách
tumblr_okypu6N0Ft1tddy8wo1_r1_500.jpg

Alpina Watches Czech Instagram

#Alpinawatchesczech

#602 prischera

prischera

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 697 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Všecko co tiká :)

Publikováno 15.prosinec.2017 - 13:23

Díky Michale, odhadl si to přesně, fotil jsem v Koscomu a doufám, že to nebylo naposledy :)

Omega SMP, Oris Divers Sixty-Five, Chr.Ward - C5 Malvern Slimline SquarePrim II, Prim Diplomat, Omega Genéve Dynamic, Seiko SRP775, Seiko SKX399, Seiko SKX009, Seiko Presage SRPB41, Seiko SARB035, O&W A-120, IWC cal. 74 a nějaký ten další Prim a vintage šrot Moje fotogalerie :)

#603 prischera

prischera

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 697 příspěvků(y)

Publikováno 11.leden.2018 - 22:43

Tak jsem se zas nechal unést. Poslední hodinky jsem koupil skoro před rokem a chronobundus zase začal strašit. Takže když se objevila zajímavá nabídka na nové "koktejlky" od Seika, neboli Seiko Presage SRPB41, dlouho jsem neváhal. Mimochodem jsou to moje první "made in Japan" Seika. Seiko v této koktejlové řadě navazuje na legendární SARB065. Strojek je sice o level níž, ale stará dobrá 4R35 zastane práce dostatek. Hodinky se nabízí v různých barevných kombinacích, inspirované známými koktejly. Jak je v poslední době u levnějších Seiko zvykem, každá mutace má jiný řemen a dokonce pouze jedna je na ocelovém tahu. Naštěstí tmavomodrá Midngiht blue byla právě ta na oceli, takže mi odpadlo obtížné rozhodování. Hodinky jsem objednal a začal se těšit a zároveň bát. Pouzdro má pěkných 40,5mm bez korunky, což je u hodinek bez lunety na mojí hubenou ruku hraniční velikost. Naštěstí to dobře dopadlo. Včera mi DHLko po nutných celních peripetiích hodinky dovezlo do práce a já se od té doby kochám. Zpracování ciferníku je prostě skvělé, mění se s dopadajícím světlem a lomené plastické indexy hru báječně doplňují. Plastické a leštěné je i logo. Samostatnou kapitolou jsou ručky, které jsou krásně dlouhé, lomené jedna polovina je vždy leštěná a druhá broušená. Příjemných detailem je pak drobný zdobný kosočtverec na kratším konci vteřinovky. Hodinky mají pouze hardlex, ale ten je mírně klenutý a hezky doplňuje takový lehce vintage styl hodinek. Pouzdro je oproti ciferníku jednoduché, leštěné a dalo by se říct nezajímavé. Takový obal na cifr. Ze spodní strany je průhled, ale kdyby tam bylo lehce zdobené pevné dýnko, byl bych radši. 4R35 je sice možná spolehlivá, ale hezká není a nepomůže tomu ani rádoby zlatý rotor. Naopak signovaná kónická korunka se mi moc líbí a krásně padne mezi prsty. Tah byl pro mne trochu zklamání. Dílky jsou sice plné (krom koncovek a spony) a střídají se leštěné a broušené plochy, ale působil na mě takovým lehkým a chrastivým dojmem. Hned jak to šlo jsem ho sundal a nasadil modrého krokodýla od Zrna. Ten je pro mě na hodinkách číslo jedna. Co je fajn, že hodinky jsou docela hravé, podle v pohodě snesou i třeba hnědé řemeny, na zkoušku jsem nasadil koně od Zekona, a myslím, že ho tam chvilku nechám. Každopádně za mě velká spojenost, Seiko opět ukázalo, že v segmentu levných bude jen velmi těžko hledat konkurenta. Kdo to dočetl až sem, má můj obdiv, následuje pár fotek :).

Přiložený soubor  IMG_9733.jpg   142,04K   28 Počet stažení

Přiložený soubor  IMG_9717.jpg   127,51K   27 Počet stažení

Přiložený soubor  IMG_9719.jpg   115,21K   30 Počet stažení

Přiložený soubor  IMG_9723.jpg   134,52K   26 Počet stažení

Přiložený soubor  IMG_9741.jpg   145,26K   29 Počet stažení

Omega SMP, Oris Divers Sixty-Five, Chr.Ward - C5 Malvern Slimline SquarePrim II, Prim Diplomat, Omega Genéve Dynamic, Seiko SRP775, Seiko SKX399, Seiko SKX009, Seiko Presage SRPB41, Seiko SARB035, O&W A-120, IWC cal. 74 a nějaký ten další Prim a vintage šrot Moje fotogalerie :)

#604 Denda

Denda

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 11.leden.2018 - 23:00

Modrý krokouš jim sedí perfektně. :smile_anim:

#605 villain83

villain83

Seikoholic

• Member_50
  • 8 070 příspěvků(y)
  • Bydlí:Hradec Králové

Publikováno 11.leden.2018 - 23:04

Ten cifernik je krasnej, na slunicku to bude teprve parada. Ja bych ten naramek taky hned sundal, je skaredej a tyhle hodinky si navic vylozene rikaj o experimentovani s remenama. Mne se teda moc libi i ta hneda varianta...

#606 AndyAaron

AndyAaron

There's No Easy Way Out

• Member_50
  • 7 283 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ja jsem vsude zdejsi...
  • Fanoušek značky:A neni to jedno? :-)

Publikováno 11.leden.2018 - 23:09

Mne se libi i na tom tahu. Zekonuv kun mi k tomu moc nejde. Aspon tedy dle fotek. Modrej krokous je ale numero uno. Skvele fotky, ostatne jako vzdy :)

Kontaktni email po dobu nefunkcnich SZ: tsunami-zavinac-email.cz.

Feedback na moje chování na fóru zanechte prosím zde: AndyAaron

Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars.” - Norman Vincent Peale

#607 tano

tano

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 10 696 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Seiko

Seiko Monster SKX781K
    Seiko PADI SRPA21K1
    Seiko Sumo Modra SBDC033
    Seiko Marine Master 300M SBDX017
    Eterna Kontiki date
    Damasko DA 38 - tah
    Casio PRW 3000-2B
    x-------------------------------------------x

Steinhart Titanium 500

Publikováno 11.leden.2018 - 23:12

Modrej krokodil je nej a ten tah je uplne v pohode. Jinak ta modra a fotky jsou bozi.
Souhlas ten pruhled je dost nic moc :(

#608 vojta1

vojta1

Megazávislák

• Member_50
  • 3 238 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 11.leden.2018 - 23:22

Mi se teda libi i s tim hnedym remenem. Tradicne paradni fotky a moc zajimave hodinky. Taky po tehle rade obcas pokukuju. Kde jsi objednaval, seya ?

měl jsem: zeno watch p544dd, steinhart ocean one, orientstar classic wz0251el, seiko sarb017, seiko baby sumo,seiko monster orange, seiko retro classic green, orient ray orange,seiko 6139, davosa raf, prim diplomat, seiko samurai white, seiko 7002, seiko skx009, tag heuer aquaracer, seiko snxs77 , seiko monster , skx 171 - mod,seiko snzh53k1, tudor black bay red, Alpina AL525G3S6, Seiko Sumo, Omega speedmaster moonwatch 311.30.42.30.01.005, Steinhart 500 titanium, iwc mark xvi,seiko skx031

Moje vlákno

#609 siwi

siwi

Interiérový typ

• Member_50
  • 10 195 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Samozřejmě hodinky (krom jiného)

Publikováno 11.leden.2018 - 23:31

Na fotky těchto hodinek jsem se hodně těšil a samozřejmě nezklamaly. Modré ciferníky zbožňuju. Tenhle navíc i z fotek vypadá, že bude krásně měnit odstíny podle světelných pomínek. Každý pohled tak bude úplně jiný. Mám rád kovové tahy, nicměné tady bych je nechal na tom hnědém koňovi. Kombinace modrá + hnědá lahodí mým očím. Evokuje mi to koženou nášivku na džínáchu :D

Tento příspěvek byl upraven od siwi: 11.leden.2018 - 23:32

#610 Kid_A

Kid_A

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 10 320 příspěvků(y)

Publikováno 12.leden.2018 - 01:54

Krasny hodinky. Bude jim sluset krokous. Ptros. Mozna i nejakej perlon. Zajimava volba!

#611 pebe

pebe

Seiko

• Member_50
  • 4 582 příspěvků(y)
  • Bydlí:spokojeně
  • Fanoušek značky:Seiko

Publikováno 12.leden.2018 - 05:37

špičkové fotky krásných hodinek a povídání k tomu, paráda, gratuluju  :smile_anim:

podle mě jsou hezčí na tahu (ať je to tu vyvážené)

#612 prischera

prischera

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 697 příspěvků(y)

Publikováno 12.leden.2018 - 12:50

Kluci dík za pochvalu hodinek i fotek. Musím říct, že mě opravdu nečekaně chytly. Je fajn jaká panuje neshoda co jim nejvíc sluší. Ukazuje to, že to jsou překvapivě flexibilní hodinky. NATO zkoušet nebudu, ale perlon mám připravenej :). Časem určitě přibudou další fotky, už se těším na sluníčko.

#613 Tikal

Tikal

Speedy Gonzales

• Moderators
  • 5 580 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:50km/h

Publikováno 12.leden.2018 - 13:16

Doufám, že je v pondělí uvidím naživo.

Na krokoušovi jsou decentní, ale na té hnědé kožce :wub:

TEMPUS FUGIT **FURT FPŘET**

#614 shewcza

shewcza

Megazávislák

• Member_50
  • 1 544 příspěvků(y)
  • Bydlí:Moravská Třebová
  • Fanoušek značky:SEIKO, Omega

Publikováno 12.leden.2018 - 13:18

Taky se mi líbí nejvíc na té hnědé kůži, ale na tvých fotkách bude jakkoliv šílená kombinace vypadat vždycky skvěle. Klobouček.

#615 Guru_R

Guru_R

Začátečník

• Member_50
  • 8 příspěvků(y)
  • Bydlí:Jo
  • Fanoušek značky:Amara

Publikováno 12.leden.2018 - 14:42

Ten ciferník je úžasný a celkové pojetí hodinek, tedy až na ten tah, je velmi decentní a povedené.

I vyšší model s rezervou nátahu

#616 Ivan

Ivan

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 12.leden.2018 - 14:46

Sami o sobě jsou nádherné, ale ta kombinace s hnědým řemenem je boží

#617 nooski

nooski

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 371 příspěvků(y)
  • Bydlí:Lichnov

Publikováno 14.leden.2018 - 08:00

Krasavice a parádní fotky. Za mě jednoznačně tmavý řemen.

#618 prischera

prischera

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 697 příspěvků(y)

Publikováno 14.březen.2018 - 22:07

Tak koukám, že jsem nepřidal žádnou fotku přesně dva měsíce. To jsem ostuda. Trochu mě omlouvá měsíc s rukou v ortéze, ale stejně. Na úvod hodím pár fotek ze sezení v ateliéru s pár kolegy. To sem fotil ještě se zlámanou haksnou :).

IMG_9914.jpg

IMG_9883.jpg

IMG_9900.jpg

IMG_9872.jpg

IMG_9864.jpg

#619 kuncák7

kuncák7

skalpovanej apač

• Member_50
  • 10 852 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Publikováno 14.březen.2018 - 22:11

Tak fotka tech certin je opravdu perfektni!

#620 prischera

prischera

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 697 příspěvků(y)

Publikováno 14.březen.2018 - 22:12

A teď to hlavní. Už delší dobu jsem koukal, po nějakém lepším noži (tohle fórum má na mojí peněženku zničující vliv). Japonská MCUSTA mě moc lákala, ale pořád jsem váhal nad cenou. No a dneska mi přišla :). A když japonský nůž, tak japonské hodinky. Svým oblíbeným SKX399 jsem dopřál nový stroj, takže vlastně taky skoronové hodinky :), jen to není vidět. Mimochodem od výměny se drží okolo +1sec/den. Klukům z Koscomu patří můj dík.

Přiložený soubor  IMG_9936.jpg   609,54K   13 Počet stažení

Přiložený soubor  IMG_9940.jpg   437,55K   18 Počet stažení

Přiložený soubor  IMG_9948.jpg   616,62K   13 Počet stažení

Přiložený soubor  IMG_9955.jpg   628,53K   19 Počet stažení

Přiložený soubor  IMG_9959.jpg   429,81K   20 Počet stažení