Přejít na obsah

Prischerné fotky


prischera

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Cim dyl je mam, tim spis s vama souhlasim, asi zustanou, jak jsou. Aby tedy nedoslo k mylce. Chtel jsem koupit origo vluzku lunety a rucky z 007 a puvodni samozrejme uschovat, takze cesta zpet by byla snadna :). Ale zjistil jsem ze me ten koloc bavi, aspon zatim :). Ale na bicolor jubilee odvahu nemam :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jak jste už možná zachytili, opět jsem nakupoval. Tentokrát nešlo o tak impulzivní nákup jako obvykle. O Datejustech jsem uvažoval už dlouho, akorát jsem měl hlavě spíše klasické bílé se zoubkovanou lunetou. Někde hluboko v mojí galerii najdete fotky černých roulette, které má kolega a které tu lásku odstartovaly. Věděl jsem, že jednou přijdou, ale nechával jsem tomu volný průběh. No a ta správná chvíle nastala, když jsem na začátku prázdnin přemýšlel co koupit a kamarád (díky!) mě upozornil na Turn-O-Graphy, které už nějakou dobu leží v inzerci. Sejít se v průběhu prázdnin byl trošku náročnější úkol, ale nakonec to klaplo :). Takže jsem od pondělí vstoupil do rolex klubu a jak se znám, tak v něm nějaký pátek zůstanu :). Bohužel prázdninová doba nepřeje klidné práci v ateliéru, tak přidám jen jednu balkonóvku, snad mi to odpustíte. Další fotky budou časem, až se vrátí běžný pracovní řád :). Navíc jsem zjistil, že datejusty nemají recenzi, tak možná vypotím i nějaké to povídání o modelu, který určitě patří v hodinkové historii mezi ty velmi zajímavé :).

 

post-18334-0-16936000-1534455268_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Tak konečně pár fotek. Musím říct, že mě fakt baví :) Na závěr jsem si neodpustil malou provokaci :).

 

Kubo, soráč, taky si neodpustím menší "provokaci"...tím jak jsou malý, tak jsou to prostě bezpečný hodinky ;) S dovolením jsem do Tvé skvělé fotky trošičku šáhnul...

 

A gratuluju!

post-20351-0-70739100-1536670342_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kubo, soráč, taky si neodpustím menší "provokaci"...tím jak jsou malý, tak jsou to prostě bezpečný hodinky ;) S dovolením jsem do Tvé skvělé fotky trošičku šáhnul...

 

A gratuluju!

Výborný! Chvilku mi to trvalo :)

 

Ty Rolby jsou fakt skvostný, mám rád na hodinkách červenou a tady je použitá velice dobře :clap:

 

A těším se až tu hodíš fotky těch parádních GMT Alpin :)

Musíme dát to pivo, oba přírůstky jsou bezva.

 

Kubo, ja se divil, zes do tech rlx vubec sel. Ale fotky mas jako vzdy paradni.

Já tobě taky, takže sme si kvit :lol2:

Upraveno uživatelem prischera
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...