Přejít na obsah

Prischerné fotky


prischera

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Díky všem. Já jsem původně o dalších želvách neuvažoval, ale tyhle si mě opravdu získaly. A patří mezi tu menšinu hodinek, které vzbuzují pozitivní reakce i v okolí. Co se servisu rolexu týče, tak musím moc pochválit StreetGlida, respektive jeho známého hodináře. Provedená práce byla absolutně bezchybná a nad očekávání. Navíc celý servis proběhl velice rychle (i když se mi to zdálo dlouho, protože se mi po nich začalo začalo stýskat v podstatě hned :) ) a za rozumnou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jsou z roku 2004. V roce 2014 prošly generálkou u AD bez leštění. Když jsem je v létě koupil, dělaly stabilně +11. Nechal jsem je přeleštit, přebrousit a přetěsnit. Strojek byl dobrém stavu, takže ho pan hodinář jen doseřídil na aktuálních +1. Drží je stabilně na ruce, odložené na stolku i na windru. Velký servis strojku mám plánovat za cca 2-3 roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Jsme spolu pět let. Ne že by mě nikdy nenapadlo je prodat, ale vždycky mě to pustilo, nebo mi to někdo rozmluvil. A je to tak správně, patříme k sobě :). Další přicházejí a budou přicházet, ale to nevadí, bondovky mají stálé místo na zápěstí  zajištěné.

 

 

post-18334-0-05822600-1547944362_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Vezmu to tentokrát trochu zeširoka. Vzhledem k tomu, že mě za pár dní čeká věk, kdy se snad člověk definitivně přehoupne z mládí do dospělosti, řešil jsem v předstihu jaké hodinky si k jubileu (nechat) nadělit. Prošel jsem opravdu široké spektrum a upřímně nezávidím těm několika místním kamarádům, které jsem bombardoval svými možnými i nemožnými nápady. Nakonec jsem se zamiloval do Tudorů Black Bay Fifty Eight. Je to trochu odříkaného chleba největší krajíc. Na Tudorky koukám dlouho, ale... Nelíbí se mi snowflake ručička, než Tudor, radši Rolex. A vůbec nechci NoDaty. A dopadl jsem, jak se dalo čekat :). Hodinky jsem koupil už na konci listopadu loňského roku (a ještě že tak, aktuálně nejsou k sehnání), odevzdal ženě a začal se těšit. Co vám budu povídat, bylo to dlouhé :). Nicméně o víkendu proběhla rodinná oslava a já tak můžu, s lehkým předstihem, konečně nosit tyhle krásky. O hodinkách samozných se rozepíšu v podrobnější recenzi, ale na tu je musím chvíli ponosit, abych získal trochu odstup. Pokud jste se tím prokousali až sem, tak respekt :). Za odměnu přidám pár fotek.

 

 

I když má pouzdro v průměru jen 39mm, rozhodně se nejedná o malé hodinky

post-18334-0-45816900-1549317110_thumb.jpg

 

Leštěné boky budou magnet na škrábance, ale co... Navíc ta korunka je prostě skvělá.

post-18334-0-17192500-1549317111_thumb.jpg

 

Zpracování detailů je na velmi vysoké úrovni, nejen co do provedení, ale i nápadu. Logo Tudor na sponě.

post-18334-0-48405800-1549317111_thumb.jpg

 

Detail ciferníku.

post-18334-0-96776300-1549317111_thumb.jpg

 

Jsem celkem magor do hraní si s různými variantami řemenů. Hodinky jsem samozřejmě koupil na oceli, ale myslím, že BB58 snesou opravdu lecos

post-18334-0-45104800-1549317112_thumb.jpg

 

Tohle je momentální favorit :)

post-18334-0-49725400-1549317113_thumb.jpg

 

A když už hodinky k narozeninám, tak je potřeba je trochu svázat s jubileem. Mimochodem na dálku musím poděkovat do Koscomu, manželka byla moc spokojená s přístupem při zařizování rytiny.

post-18334-0-92055300-1549317112_thumb.jpg

Upraveno uživatelem prischera
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...