Přejít na obsah

Prischerné fotky


prischera

Doporučené příspěvky

Díky za pochvaly, musím říct, že mně ty malé chrona opravdu moc baví. Už jsem vymyslel se Zrnem i nový řemen, hned jak bude tak přibudou i fotky. Zároveň se omlouvám za pozdní reakce, byl jsem na dovolené. Jako omluvu přidávám jedny zimní Tudory :).

 

post-18334-0-00677300-1581422985_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tentokrat to bude prispevek spise remenovy, nez hodinkovy. Trno mi dodelal remen na Fortisky a musim rict, ze to udelal skvele. I druha fotka je primarne o remenu. Po dlouhe dobe jsem koupil hotovy remen ze strapshopu. Navic na preklapecce, kterou nemusim. Nasadil jsem ho na SMPc, kam se mi opticky hodil a normalne me to nakoplo tak, ze jsem je zase zacal nosit :). Konec hlaseni.

 

post-18334-0-32369700-1583796572_thumb.jpg

 

post-18334-0-59427400-1583796729_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak mi bohužel při upgradu fóra zmizely z vlákna téměř všechny fotky. Ty co nezmizely jsou kvalitativně na nule. Snad se to zlepší, ale kdyby ne, začnu holt od nuly. A dneska mám hned dobrý důvod. Opět na mě přišel chronobundus a hledal jsem, jak oživit svoji hodinkovou kolekci. Volba nakonec padla na Tutimu. Sympatická německá manufaktura, kterou vlastní od založení (před pár lety oslavily devadesáté výročí) jedna rodina. Sídlí v Glashutte a dělají prostě moc pěkné neokoukané a málo frekventované hodinky. Model Coastline M2 se odkazuje pouzdrem na slavné letecké chronografy, a navíc mi trochu připomíná moje první automaty od Archimede. Mám z nich radost. Přidávám dvě fotky, další budou v připravované recenzi :).

IMG_6688.thumb.jpg.b711898d585e031b5e0bee99d7bb6e42.jpg

 

IMG_6758.thumb.jpg.050caac0930c93cd1f578e0a1e789a0a.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně líbivé hodinky, sunburst cifry miluju a jak k němu kontrastují ty bílé indexy a ručky, to je bomba. Přitom jsou to podle mě jinak naprosto nenápadné hodinky, tady naprosto platí, že v jednoduchosti je krása.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, siwi napsal:

Sakryš, ty jsou vážně pěkný.

Dík, hledal jsem něco jednoduchýho a myslím, že se povedlo.

před 15 hodinami, pciza napsal:

Jj. Vypadají moc pěkně. Už se těším na tu recenzí a na další foto.

Dík

před 8 hodinami, nickolas napsal:

Prischero já bych řekl, že ty co zůstaly se primárně zobrazují jen jako náhledy, ale když na ně klikneš tak se otevře hezká velká fotka (a některé jdou ještě zvětšit) a kvalita tam je, imho.

Já vím, ale vypadá to blbě. A hlavně jich zbylo fakt jen pár :(

před 7 hodinami, Emiliano napsal:

Ty Tutimy jsou krásný, koukal jsem na jejich web a mají tam několik takových pěkných modelů, ale bohužel všechny dost velký na moje zápěstí.

Hele ty Coastline jsou malý hodinky. Nenech se zmýlit těmi 43 mm. Lug to lug jsou krátký. Já mám zápěstí 16,5 a sedí skvěle a s rezervou.

Před hodinou, Bells napsal:

Hodně líbivé hodinky, sunburst cifry miluju a jak k němu kontrastují ty bílé indexy a ručky, to je bomba. Přitom jsou to podle mě jinak naprosto nenápadné hodinky, tady naprosto platí, že v jednoduchosti je krása.

Dík, jak jsem psal, něco podobného jsem hledal a jsem rád, že jsem našel právě u Tutimy. Glashutte mi ve sbírce chybělo, Tutima je hrozne sympatická a přiznám se, že mě fakt baví day date v němčině (angličtina je samozřejmě také možná)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomalu si pripravuji podklady a napady pro recenzi. Jsem z Tutim opravdu nadseny a uz ted je urcite muzu doporucit kdo hleda jednoduche hodinky v military stylu od nezavisle manufaktury.

IMG_6789.thumb.jpg.9c053dded3323c6c6913c33b34258ea9.jpg

 

Zároveň si sem odložím BB58, které rozhodně neustoupily do pozadí, naopak o víkendu dostaly nový vintage řemen od Zrna ze staré žíněnky.

IMG_6796.thumb.jpg.780b8234e538bc8ce40fe784901de288.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...