Přejít na obsah

Prischerné fotky


prischera

Doporučené příspěvky

Pár fotek z víkendu, podařilo se mi chytit hezké večerní sluníčko na terase. A přidávám jedny bonusové kočičky, sice je to úplně offtopic, ale mě ta fotka dělá radost ja taková hezky jarní, tak se třeba bude někomu líbit :).

 

post-18334-0-15939700-1396212754_thumb.jpg

 

post-18334-0-19950500-1396212755_thumb.jpg

 

post-18334-0-35411200-1396212771_thumb.jpg

 

post-18334-0-10883500-1396212934_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár fotek z víkendu, podařilo se mi chytit hezké večerní sluníčko na terase. A přidávám jedny bonusové kočičky, sice je to úplně offtopic, ale mě ta fotka dělá radost ja taková hezky jarní, tak se třeba bude někomu líbit :).

 

attachicon.gifIMG_8467.jpg

 

attachicon.gifIMG_8469.jpg

 

attachicon.gifIMG_8462.jpg

 

attachicon.gifIMG_8445.jpg

 

Stejně jsou na tahu nejhezčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Fotky naprosto úžasné, ty kulaté indexy na megalesklém cifru působí až hypnoticky. Tohle vlákno hodně láká ke koupi těchto SMP, kdybych teď neměl zánovní PO (cal. 2500) tak určitě neodolám, a i tak za sebe plně neručím.

Mně tahle strojovna u PO dělá odchylku ve výši necelé vteřiny do plusu za den. Viděl jsem, že jsou ve vlákně dotazy na odchylku viz níže, ale nenašel jsem odpověď, tak se k žádosti o její odtajnění přidávám. Díky.        

 

Moc gratuluju, jsou peckovni. Uvnitr dobra strojovna, zvenku skvele pouzdro, legandarni bondovsky skeleton hands a v te cerne jsou nakonec mozna i hezci nez v modre. Dej prosim casem kdyztak vedet jakou delaji odchylku, jsem na 2500D docela zvedavej. 

 

edit: a koukam ze na lumi se taky nesetrilo, vypada to ze sviti fakt hodne, tak jako vsechny Omega potapky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...