Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Píše se tu o všem možném, tak mě napadlo, že to sem přidám. Tento film sice již není žádnou novinkou a bylo kolem něj rozruchu již dost, nicméně mně se do ruky dostal teprve nedávno a velmi se mi líbil. Je to film Der Untergang (Pad třetí říše). Doporučuji ho pro jeho autentičnost a apeluji na ostatní ať přidají další tip na zajímavý film.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Len na jeden ? :D .... Tak ja ich teda pár doporučím. Ale upozorňujem že mám veľmi svojský vkus :cool: .

 

Nič nepokazíte keď si pozriete:

 

Taxi Driver (Z 1976 s Robertom de Nirom)

 

Mechanický pomaranč (Stanley Kubrick)

 

Hociktorý diel z trilógie o pomste od Park Chan-wook (anglické názvy: Sympathy for Mr. Vengeance, Oldboy, Sympathy for Lady Vengeance (alebo len Lady Vengeance))

 

 

Hotel Rwanda

 

Crash

 

Battle Royal 1 a 2

 

Lord of War

 

Dead man (od Jima Jarmusha)

 

Hocičo od Emira Kusturicu alebo Quentina Tarrantina :)

 

.

.

.

 

Na dnes stačilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

saboter: Díky za tipy. Mechanický pomeranč je zajímavé dílo, viděl jsem i jeho divadelní zpracování a má to něco do sebe. A Quentina Tarrantina řadím už téměř mezi klasiku, taky se na jeho filmy rád podívám. Ostatní tituly neznám, ale brzy to napravím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedavno vyslo Stereo-Video s prilohou "Dogma" kdo nevidel, jako by nebyl ;) Jako ze si tenhle casopis bezne nekupuju, tentokrat jsem si ho kvuli prilohy koupil ;)

 

Poznamka na okraj..

Kdyby byli krestane stejne vztahovacni jako muslimove, tak by uz dneska tvurci filmu nezili, studio bylo spalene a nikdo z tech co tam hrali si uz v showbusinessu ani neskrtli.. Vrele doporucuju vsem neznabohum!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o.k.

1) bullituv pripad 2) tri dny kondora 3)ghost in the shell 4)sinn city 5)blade runner, dale butch kasidy snadace kid, exorcist, vetrelec, vetrelec3, amadaeus, star wars (to je produkce z holly woodu a japonska) dale potom, ano, underground, cerna kocka bily kocour, velka zranice, sladky zivot asamozrejme jaky koliv letajici cirkus monty pythona ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jste u těch soundtracků, tak pěkný je k filmu Amores Perros (Láska je kurva). Film je taky velmi povedený. Doporučuju nejprve kouknout na film.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dobra...

 

Forrest Gump,

Sklenene peklo,

Mullholand Drive,

Twin Peaks,

2001: Vesmirna odyssea (Kubrick),

Vykoupeni z veznice Shawshank,

Divka s perlou,

Vrchni, prchni!,

 

a mozna si jeste na nejaky vzpomenu...

 

Soundtracky jednoznacne k filmum Davida Lynche od Angela Badalamentiho... miluju ten jeho jazz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...