Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Já si po dlouhé době pustil Bounty s Hopkinsem a Gibsonem z roku 1984, už jen úvodní titulky s Vangelisovou hudbou mě naprosto uchvátily, za mne dokonalá atmosféra. Mám tuto verzi raději než tu na čsfd preferovanější z roku 1962 s Marlonem Brando.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strasne moc bych si pral, aby Besson vytahl hlavu z prd.ele a vratil se ke svym zacatkum, kdy jeste delal poradny umeni, s kaskaderama a nebylo to takove uchylne a nebo site horkou jehlou jak jeho posledni filmy. U Mathildy ma k tomu skvelou prilezitost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Strasne moc bych si pral, aby Besson vytahl hlavu z prd.ele a vratil se ke svym zacatkum, kdy jeste delal poradny umeni, s kaskaderama a nebylo to takove uchylne a nebo site horkou jehlou jak jeho posledni filmy. U Mathildy ma k tomu skvelou prilezitost :)

Ja teda Taxi zeru, Kuryra este vic, Taken taktez a Valerian se mi taky libil. I kdyz teda zrovna ten junak mi moc nesed..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohli jsme jit do kina na cokoliv, ale pritelkyne vybrala Mrakodrap. Ma rada Dwaynea :) No tak jako jednou to shlednout jo, ale teda jinak je to presne jak to vypada: mix Die Hard a Skleneneho pekla. A ani jedno dle me nedela poradne. Chybelo mi tam napeti, ktere u obou zminovanych je. Tady je to proste vsechno predvidatelne az beda. Teda je fakt, ze jsem necekal, ze lidi muzou v klidu dychat CO2...

 

No a pak jeste Usmevy smutnych muzu. Nic jsem necekal a za me to bylo zajimave. S zadnou formou zavislosti (krome hodinek) jsem se zatim nesetkal, takze nedokazu posoudit jak moc to bylo realne. Za me dobry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tu někdo psal, že ho bavil film Ready player on. Jak jsem se tomu bránil, že to bude určitě chujovina podle traileru a špatné kvalitě ripu, jsem se rozhodl to tedy zhlédnout. Ve vysokém rozlišení mě ten film bavil a jsem nakonec rád, že jsem tento film viděl. Mohu jen doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...