Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

tak úplná telenovela to nebyla ..... obzvlášť ta mexická část ..... vona ta romantika sylvestrovi moc nejde :D ...... každopádně pro rambo fans je to takříkajíc povinnost shlédnout, páč v dalším dílu by mu už bylo devadesát

 

*ani sem si nevšim co měl za hodinky ..... nějaký černý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Making a Murderer.

 

Včera sem to na hotelu vomylem (v domnění, že je to klasickej 1-dílnej dokument) rozkoukal, sem u 6. dílu a napnutej jak guma u trenclí. Hodně dobrý!

 

Doporučuju si borca negooglit, ať nepřijdete vo překvápko.

 

https://www.csfd.cz/film/418072-making-a-murderer/komentare/

 

diky za tip, tyhle doku ze zivota me bavi nejvic, doporucuju vsem stejne zamerenym

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po Mindhunterovi jsem presedlal na oddychovku a dávám The Boys https://www.csfd.cz/film/657621-the-boys/prehled/

Je to pecka. Kdo ma plný zuby všech priposranejch marvelovskejch superhrdinu, bude nadsenej :-) Ja sem!

The Boys jsou skvělí. Ten Mindhunter mě ve druhé sérii nenadchl. Od pátého dílu se to táhlo a nemělo to šťávu..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som si konecne pozrel John Wick III Parabellum. Uvod super, koniec super. Prostriedok filmu uplne zruinovala Hale Berry.

 

odporucam aj toto, aj ked nie ste fanusik motocyklov. je to ostrovna specialita, pre nas neuveritelne. Ked uvazim ze taky John McGuiness je o rok starsi ako ja a stale jazdi TT..

 

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já nevím, zdá se mně to zatím takový uřvaný, nezáživný a nenapínavý. Mám tomu dát šanci?

Dost věcí jsem prošel a zoufale jsem hledal něco koukatelného. Tohle je první věc, která mi přišla pod ruku a byla stravitelná. Jsem zatím u třetího dílu a asi to dorazím. Prý to má ale blbě otevřený konec, psali na ČSFD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost věcí jsem prošel a zoufale jsem hledal něco koukatelného. Tohle je první věc, která mi přišla pod ruku a byla stravitelná. Jsem zatím u třetího dílu a asi to dorazím. Prý to má ale blbě otevřený konec, psali na ČSFD.

Njn, já mám někdy pocit, že už sem všechno zajímavý viděl. No nic, zkusím to eště někde splašit s titulkama, ten dabing je strašnej.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...