Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Viděl sem:

Le mans 66. Pěkné auta, dobří herci, celkem se mi to líbilo, až posléze sem si přečetl něco o tom, jak to bylo ve skutečnosti a v podstatě většina dramatických momentů ve filmu, je čistá fabulace. To mě trochu zklamalo.

 

Joker. Depresivní oneman show pana Phoenixe. Jako ok jako další ačkovy restart a prequel Batmana (už 4.? restart za 30let :) bych to bral. Nevíte jestli ten Pattisonuv Batman má na to navázat nebo to zas pojede znovu od dětství a obligátní střelby v uličce za kinem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už sa tu objavil izraelský seriál Our Boys? Nedávno som na to narazil a za mňa jeden z najlepších počinov minulého roka. Natočené podľa reálnej udalosti z Jeruzalema, konflikt medzi Židmi a Arabmi zblízka z ktorého behá mráz po chrbte a pritom bez nadŕžania jednej, alebo druhej strane a s obrovskou dávkou empatie.

 

Our Boys jsem viděl, docela dobrý, ale pro spoustu diváků to bude zcela jistě hodně zdlouhavé. Zajímavý pohled zejména do komunity ortodoxních židů a navíc podle skutečných událostí, ale jádro samotné kriminální zápletky by se vešlo do mnohem kratší stopáže.     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spousta z vas to uz asi videla, ale i tak to sem hodim. Vyborna krimoska, napinava az do konce.

 

https://www.csfd.cz/film/568177-slozka-64/prehled/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dost tešil na https://www.csfd.cz/film/651342-na-noze/prehled/ a možná jsem se těšil až moc. Jako nebylo to špatný, ale i s ohledem na vysoký hodnocení jsem asi čekal víc. Nicméně je to film, kterej se asi dát vidět víckrát, tak tomu možná dám ještě šanci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kniha je vzdy top, ale na ty v soucasne dobe nemam cas :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...