Přejít na obsah

Srovnání Citizen Nighthawk a Seiko Flight


mpark

Doporučené příspěvky

Ahoj, měl bych na vás zkušené dvě otázky týkající se srovnání těchto dvou hodinek:

 

1) Které z nich jsou kvalitnější?

 

A) Citizen Nighthawk BJ7005-59E

 

user posted image

 

cool.gif Flight Chronograph Watch - SNA411

 

 

user posted image

 

 

Cenově jsou si podobné, takže které byste radili? Případě pokud máte tip na jiné letecké hodinky podobného vzhledu.

 

2) Vyplatí se kupovat tyto hodinky v USA i díky připočítané dani, nebo existuje nějaký e-shop v zemi EU, kde mě to vyjde stejně, ale budu to mít doma dřív a neplatím daň? Když tak prosím o link.:-)

 

Jinak máte zkušenosti s nákupem na amazon.com? Čeho se vyvarovat při nákupu přes internet v zámoří?

 

Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak Seika maji navic chronograf, Citizeny (nevim jestli presne tento typ) jsou zase nastavovany radiovym signalem.

Tento typ není radio controlled, na amazon.com jsem aspoň nighthawk s radiem nenašel.

 

No a když jsme u té kvality, jak je to s ní při srovnání těchto dvou modelů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud využiješ chronograph, kup Seika jinak bych vzal ty Citizen přijdou mi méně přeplácané.

O kvality bych se nebál ani u jedněch.

Co se tipu na jiné hodinky podobného vzhledu týče, jaký je max. cena, má to být Quartz jako tyto nebo mechanika, nebo je to jedno ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mechaniku do 250$ asi neseženu, vzhledově těmto modelům.:-)

 

Takže jsou černý a díky tomu dražší o 30$, no paráda:(

to že limit je 250 jsi nepsal, takže tu byla i možnost, že jsi tyto modely vybral především proto, že se ti líbí smile.gif, proto jsem se ptal kolik je limit .

 

jinak kdy6 u6 jsme u toho do 250 seženeš hezké starší mechanické Seiko Chronograph.

 

user posted image

user posted image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ze španěl se to nedaní wink.gif ale nech si to poslat třeba do práce - nosí to nějaký kurýr - dhl nebo tak něco, dá se to koupit na dobírku a do 2 dnů to máš doma

Špica, díky!

 

 

jinak kdy6 u6 jsme u toho do 250 seženeš hezké starší mechanické Seiko Chronograph.

Chtěl bych nový hodinky a už jsem asi rozhodlej.:-) Ten server newatch se mi líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak kdy6 u6 jsme u toho do 250 seženeš hezké starší mechanické Seiko Chronograph.

Chtěl bych nový hodinky a už jsem asi rozhodlej.:-) Ten server newatch se mi líbí.

ok, to jsem se taky nezeptal, jestli mají být jen nové. Jinak ty Citizeny rozhodně nejsou špatná volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...