Přejít na obsah

"Zkrácení" řemene


Palib

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

koupil jsem manželce SEIKO 5 military post-29053-0-16096300-1392365190_thumb.jpg, sklidil jsem úspěch, ale bohužel má úzkou ruku a i nejmenší díra je pro ni trochu velká. Vzhledem k řemenu, kdy díry jsou v koženém podšití, udělat díru navíc je trochu problém, zvlášť když by to bylo již mimo to podšití jen do toho "textilního" pásku.

 

Můžete mi prosím dát tip, jak to vyřešit??

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud už chceš fakt upravovat (což já bych nedělal), tak bych nedělal díru. Koupil bych textilní cvoček s dírou, který rozklepneš i v domácích podmínkách, tu látku bych na tom místě, kde to potřebuješ jenom roztáhl, abys nenarušil vlákna, vrazil ho tam a hotovo. Každá šikovná švadlenka ti ho tam udělá doma na stole...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, jestli je to synt, tak do běla rozžhavená jehla a je pokoj...pěkně se to zataví... akorát bych to testnul bokem na něčem podobném...z které strany to bude vypadat lépe (jestli pálit zespodu nebo z vrchní strany řemínku) kvůli tvaru dírky a taky opálenině okolo...každopádně nový řemen to řeší asi nejlíp... (hodinky jsou moc pěkné, gratuluju!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pozor, aby to nebyla textilie. V tom pripade ho znicis...

 

Jasný, na to bacha... musí to být syntetický vlákno, to se vlivem tepla roztáhne, změkne, pěkně zapeče, spojí a pak vydrží...

 

takto odzkoušeno u X typů syntetických řemenů - hokej, různé plásky ke sportovnímu vybavení, batohu... to fakt funguje nejlíp...začni třeba rozžhavenou jehlou na šití, protáhni, udělej malou dírku, a kdyžtak můžeš rozšířit znovu jehlou na šití, nebo tou větší grilovací...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli budeš dělat díru, tak určitě bude nutný jí pak zatavit, aby se to nerozpadlo... Jak tu psali ostatní, tak rozžhavená jehla asi zněla nejlíp ;) jinak ten řemínek by měl být z nylonu, takže by snad měl jít zatavit... A divím se, že ještě nikdo nenavrhnul nějaký NATO strap (řemínek). Po těch bych se podíval, nebo jsem něco zahlédl v sekci prodej... Ale samozřejmě těžko říct, jestli tam pořídíš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...