Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Jsem si říkal, že se ti to asi bude líbit, když to splňuje přesně to, po čem jsi tu poslední léta volal :)

 

Korunka na trojce je dost zajímavá změna, jsem zvědavý, jak to bude vypadat. Indexy vypadají přísně, jen si říkám, jestli nebude vadit ta 24 stupnice přímo vedle indexů. To by mohl být docela bordel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak teraz skulim na tie detaily - toto Spring Drive veru nebude. Ak to ma korunku na trojke tak Tuna to tiez nie je. O stranku skor su take sawtoothy, a prilis mi to pripomina ten GMT model. A to su tusim Kinetic. Nic proti, budu pekne ale nie pre mna.

 

dalsi prirastok ma byt vraj Grand Seiko v retro skrupine a so Spring Drive

post-4112-0-40852900-1395269248_thumb.jpg

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prospex kolekce je nově international. ale tohle se teda krutě, krutě nepovedlo

 

 

 

 

 

Hodinky s teaseru jsou opravdu gmt kinetic, ale jestli opravdu platí, že cena bude okolo 1000usd, tak je to úlet. Kdo si to v konkurenci sbbn015/017 koupí? Jasně, reálná cena bude o 20-30% níž, ale i tak...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosímtě, kam pro tyhle šílenosti chodíš? to je zase zpotvořenina..

Jak, kam na to chodím? :) To jsou aktuální novinky z Baselworldu.

 

Na zítřejší tiskovce odhalí další věci, ale neočekávám, že tam bude něco super překvapivého, spíš se jen naplní pre-basel info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prospex kolekce je nově international. ale tohle se teda krutě, krutě nepovedlo

 

attachicon.gifBjpNvTlIAAE035q.jpg large.jpg

 

tak ked toto je Prospex international collection, tak nutno podotknut, ze si z nas v Seiku asi robia pi.u..

 

ale tie sawtooth cierobiele su vyborne, tie farebne leda pre pípla. cenu nekomentujem, aj tak by som to nenosil.

 

zelene GS - pre nimroda s vkusom (neverim ze taky existuje), otazka znie ci to je l.e. alebo nie. vyzeraju dobre ale ak nie su limitka - neviem neviem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...