Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Ale pokud jsou ty hodinky aspoň trochu nabitý (nejede EOL), tak je to jedno - sorry, pokud se pletu, nepotápím se. Teď aktuálně např. Extrémní Citizen BN7020-09 a samosebou Ecozilly předtím ad. jsou taky soláry- tam bych si ale zase naopak doved představit, že saturační potápěč by je chtít nemusel, páč se na denní světlo týdny nedostane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně co teda znam potápěče. Drtivá většina nosí digitaly Suunto apod. Seiko znají a mělo by se to prý nosit jako záloha ty analogy.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doktore, ale ako lachende hyene zlyhavas nejako casto, ... siltovkami Prospex roznych farieb :)

No jo, já holt nejsem lachende hyene, ale mírumilovný, důvěřivý, kulaťoučký Kubíček, který už od první třídy ZŠ nechtěl být zlobivý kluk a dělat si z lidí legraci. Taky jsem si nedávno prostudoval tohle vlákno http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/108717-seiko-servis-v-%C4%8Dr-a-z%C3%A1ruka/, které (a taky plno dalších vláken) mě naučilo nedivit se vůbec ničemu, což spolu s dnešní kocovinou vedlo k oslabení mých critical faculties. Sem už stejně moc nepolezu, páč se v nových modelech Seiko neorientuju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznávám se, že se mi začínají dost líbit. Podle autora videa je šířka lunety cca 39 mm a lug to lug 43 mm. Nevíte někdo, jestli a kdy budou k dostání i u nás?

 

 

Na druhou stranu, nový Batman Želvy mě na videu neohromily zdaleka tak, jak jsem čekal. Určitě ne tolik, abych je nutně potřeboval dokoupit ke svým Padi a Blue Lagoon. Ale uvidíme, jak dobře a za jakou cenu půjdou sehnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznávám se, že se mi začínají dost líbit. Podle autora videa je šířka lunety cca 39 mm a lug to lug 43 mm. Nevíte někdo, jestli a kdy budou k dostání i u nás?

 

 

 

Na druhou stranu, nový Batman Želvy mě na videu neohromily zdaleka tak, jak jsem čekal. Určitě ne tolik, abych je nutně potřeboval dokoupit ke svým Padi a Blue Lagoon. Ale uvidíme, jak dobře a za jakou cenu půjdou sehnat.

Helveti je má https://www.helveti.cz/seiko-srpc39k1

 

Odesláno z mého NEM-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...