Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

luneta jen tak lunetuje nebo ?

nebo levituje.

ne. po obvodu displeje nabíhají segmenty minut, takže princip stejný jako u analogů. akorát tady je to jako pěst na oko - výrazná luneta a nevýrazné, téměř nepostřehnutelné segmenty.

ok, omlouvám se skalním fandům prospexu (a Chumpusoj, jestli už jsou jeho), ale fakt mi to přijde nepovedený - naroubovanej displej do analog hodinek...

..zlatý g-shocky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár kusů Save the Ocean želv je v ČR, tak neváhejte s nákupem, kdo je chcete ;) Cena 11 690 Kč.

 

Kolik jich bude celkově? Nikde jsem se to nedočet. Nebo je to "speciální edice" podobně jako PADI?

 

Ještě jsem se k nim asi nevyjádřil, tak to napíšu tady: Jsou pěkný, i když Blue Lagoon se mi pořád líbí o maličko víc. Co mě ale od nákupu vyloženě odrazuje, je ta černá korunka. Naživo to ale třeba působí jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co třeba že ta vlna, voda, obtéká ten index, sloup, v ní....   -_-

 

What has changed, though, is a new bi-colour bezel in two shades of blue, and a wave-like dial that?s inspired by the blue whale and graduates from a vibrant shimmering blue at the top to an abyss-like pitch-black at the bottom. 

 

Čiže veľryba nabodnutá na stĺpoch, hovoríš? :)

Mne to ale skôr pripomína odlesky vo vode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

What has changed, though, is a new bi-colour bezel in two shades of blue, and a wave-like dial that?s inspired by the blue whale and graduates from a vibrant shimmering blue at the top to an abyss-like pitch-black at the bottom. 

 

Čiže veľryba nabodnutá na stĺpoch, hovoríš? :)

Mne to ale skôr pripomína odlesky vo vode.

"Vy nečetli a rozmrazili" :) 

Tak rybu, ani velrybu, jsem v tom neviděl a ani dál nevidím, já vidím vlnky a Seiko a to mi stačí :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...