Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Nikto netrvdí, že nie. Akurát si Seiko zo svojich najpodarenejších, resp. najpopulárnejších modelov urobilo farebný cirkus, v ktorom nevidím koncepciu. Miešajú to hlava-nehlava, farbia, prehadzujú ručičky. Stráca to akýkoľvek punc exkluzivity, ktorý by ospravedlňoval skoro až nehorázne ceny.

Presne tak.

 

@chumpus Boli aj mercedes rucky, aj fluted lunety, aj zlate lunety s oranzovymi cifernikmi, ale bratm na siditkach za kilo dve tri na ebayi. Toto je model, ktory bol pred 18 rokmi mileniova reedicia rodinneho striebra a dnes to nechaju dojebat thajcom a vypytaju si tritisic dolarov. Tak seikokoti sme tu vsetci, ale uplni kokoti este nie.

 

Edit: tie GS su super

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nová Q Grand Seika: Ty modrooranžové limitní leckdo vnímá jako první skutečný krok na cestě, která po letech upjatého konformního strádání konečně míří vstříc světlé budoucnosti svěžího omlazeného nezávislého a hlavně barevnějšího  :goof:  SEIKO GS brandu. No a někdo se bojí, že to tak i bude.

 

Cena je na JP GS webovkách - 300k za nelimit, 330k za limit. edit: JDM

 

V žánru sportovních hodinek (už jsem to i říkal dřív) bude množství lumi nedostatečné - nejde o kvalitu nebo svítivost, ale o malý povrch lumiplochy (kdo má antimagnety to bude znát).

 

Já už si na nový loga (trochu a jen někde) zvykám, ale tady prázdná spodní polovina zeje prázdnotou víc než u oblekovek, kde tomu někteří dávají přednost díky větší čistotě cifru (někdo to tak prostě má).

 

Už se někomu podařilo vyčmuchat, jestli budou kompatibilní s nějakým existujícím GS tahem?

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi.

Měl bych otázku. Jsem student vysoké školy (tzn. omezený rozpočet) a přemýšlím o koupi lepších hodinek, k mým 25. narozeninám. Mechanické pro mě nemají smysl, jsou náchylné na otřesy, nechci mechaniku za 5 tisíc a Seika a mechaniky vůbec od 10k si nemůžu dovolit.
Proto bych se chtěl zeptat, co si myslíte o Seiko SGEH61P1. Je to baterka a safír. Jestli je to jako na 25. narozeniny důstojné nebo ne. Nebo nějaká jiná značka (díval jsem se v této ceně na nějaké citizeny, ale nejsou tak hezké jak toto Seiko). Záleží mi na tom a nechci prohloupit, snad rozumíte. Nezlobte se :) Každý nějak začínal s hodinkama :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi.

Měl bych otázku. Jsem student vysoké školy (tzn. omezený rozpočet) a přemýšlím o koupi lepších hodinek, k mým 25. narozeninám. Mechanické pro mě nemají smysl, jsou náchylné na otřesy, nechci mechaniku za 5 tisíc a Seika a mechaniky vůbec od 10k si nemůžu dovolit.

Proto bych se chtěl zeptat, co si myslíte o Seiko SGEH61P1. Je to baterka a safír. Jestli je to jako na 25. narozeniny důstojné nebo ne. Nebo nějaká jiná značka (díval jsem se v této ceně na nějaké citizeny, ale nejsou tak hezké jak toto Seiko). Záleží mi na tom a nechci prohloupit, snad rozumíte. Nezlobte se :) Každý nějak začínal s hodinkama :)

Ahoj, zkusil bych to dát do správného vlákna, určitě někdo názor, nebo zkušenost přidá  :). Jo a automatů od Seika kolem 5+ tis bych se imho nebál ;).

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/forum/32-poraďte-s-koupí-výběrem/ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Thajsku ambasádora majú, Thajčana, Ananda Everingham. Od neho si sľubovali získanie zákazníkov v segmente 25-45 rokov, keďže v Thajsku Seiko základňa majiteľov pomaly smerovala k dôchodkovému veku. Snažili sa to podchytiť práve cirkus modelmi, ktoré začali s príchodom Zimbe Turtle. Nepoznám oficiálne čísla, ale vyzerá, že sa im to podarilo, podľa toho, čo vídam na fórach. Inak Thajsko je po Číne a Japonsku najväčší trh. Spacey by asi nefungoval :).

 

Zrejme s tým súvisí aj celá show okolo Save the Ocean. Thajčania sú zvláštna nátura, vedia sa na takéto veci chytiť. Bežala tam pred nejakým časom akcia pod názvom tuším "Bike for your father" (neviem, kto ju vymyslel) a naozaj kopa ľudí pokúpila bicykle, pritom Thajčan chce motorku alebo auto, bicykle sú pre chudobu, je na nich teplo, námaha a svieti slnko :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...