Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

SARX055 jsou myslím na známých adresách normálně k mání, to by pro Kluka mohla být OK alternativa. Sám proti nim nemám úplně stoprocentní imunitu. Šede za SARA je moc, holt je to ale premiéra nové éry desoprodizovaných Soprodů, kdo by nechtěl být u toho.

 

O SARXech samozřejmě vím, ale doteď jsem se utěšoval tím, že jsou pro mě moc velký. Což samozřejmě platí i tady o těch, ale zase menší výška...

 

6L35 je původně Soprod? Nikde jsem o tom nic nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ne. Je ale dost indicií, že A10 od Soprodu je modifikovaný  koupený Seiko 4L. Seiko teď patrně čtyřkové/elkové stojky resuscituje jako 6L (a japonizuje, 4L25 měl např. Incabloc, 6L už Seiko kytičku).

 

Mám to odtud, vyargumentované mi to přijde být dobře. Živý strojek autor neviděl, páč ho Seiko (možná ani doteď) neukázalo. Stojí to za přečtení.

https://musingsofawatchaddict.wordpress.com/2018/03/31/the-new-seiko-6l35-caliber-introduced-in-the-presage-sje073j1-sara015-or-is-it/

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz na ne chodím koukat na wus cele odpoledne.. :-)

 

Nakonec ten zakladni cerveny model je snad i nejlepší (pouzdro, červený nápis, spodni vnitřní půlkruh a lumi!)... zatím tedy tři kousky Sbgn a jeste by snad meli být i modré..post-15480-1532983910,78.jpegpost-15480-1532983916,63.jpegpost-15480-1532983921,25.jpeg

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...